اولین نگاه به میس امریکا به لطف تیشرت تبلیغاتی Doctor Strange 2

او ابرقهرمان جدید MCU است

تیشرت تبلیغاتی Doctor Strange 2

اکانت توییتری Doctor Strange 2 Updates اخیرا تصویری از تیشرت تبلیغاتی Doctor Strange 2 را به اشتراک گذاشته که میس آمریکا را نشان می‌دهد.

اولین اقتباس سینمایی دکتر استرنج در سال ۲۰۱۶ میلادی روی پرده نقره‌ای رفت و در مقابل بودجه ۲۴۰ میلیون دلاری خود بیش از ۶۷۷ میلیون دلار فروخت. بدین ترتیب، سودی ۱۲۲ میلیون دلاری نصیب سرمایه‌گذارانش شد. حال و با گذشت چند سال، قسمت دوم در دست ساخت بوده و قرار است با نام Doctor Strange in the Multiverse of Madness به سینماها بیاید. اسکات دریکسون (Scott Derrickson) که قسمت اول را جلوی دوربین برده بود، برای مدتی به عنوان کارگردان روی قسمت دوم کار کرد اما نهایتا به دلیل اختلاف نظر مجبور شد تیم را ترک کند. در نهایت، سم ریمی (Sam Raimi) که تجربه ساخت فیلم‌های مرد عنکبوتی را در پرونده خود دارد، کارگردان قسمت دوم دکتر استرنج شد.

مارول و والت دیزنی اطلاعات چندانی را از Doctor Strange 2 به اشتراک نگذاشته‌اند. طبق اندک جزئیات موجود، داستان پس از WandaVision ،Avengers: Endgame و فصل اول Loki جریان داشته و دکتر استرنج مشغول تحقیق روی سنگ زمان است تا به شناخت بیشتری از آن دست یابد. مزاحمت شخصیتی که قبلا دوست بوده و حالا یک دشمن است، باعث رهاسازی شیطانی بسیار قدرتمند می‌شود. به عقیده گروهی از کاربران فضای مجازی، اسکارلت ویچ همان شخصیتی است که باعث می‌شود استرنج اشتباها شیطانی را از بند اسارت آزاد کند.

اکانت توییتری Doctor Strange 2 Updates اخیرا تصویری از تیشرت تبلیغاتی Doctor Strange 2 را به اشتراک گذاشته که شخصیت‌های دکتر استرنج، اسکارلت ویچ، وانگ و آمریکا چاوز را کنار هم نشان می‌دهد. این تصویر را می‌توان اولین نگاه به ابرقهرمان جدید فرنچایز Marvel Cinematic Universe دانست. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

جز اینکه توسط زوکایتل گومز (Xochitl Gomez) به تصویر کشیده می‌شود، هیچ گونه اطلاعاتی از نسخه لایو اکشن آمریکا چاوز ملقب به میس آمریکا وجود ندارد. او در کمیک‌های مارول در جهانی تحت عنوان Utopian Parallel بزرگ شد که زمان در آنجا معنایی ندارد. چاوز همچنین سال‌های کودکی خود را در مجاور موجودی قدرتمند به نام دمیرژ گذراند و همین موضوع باعث شد قدرت‌های زیادی کسب کند. پس از اینکه والدینش جان خودشان را فدا کردند تا آمریکا زنده بماند، زادگاهش را ترک کرد و راهی جهان‌های مختلف شد. تا اینکه طی اتفاقاتی تصمیم گرفت در سیاره زمین مانده و به عنوان یک ابرقهرمان فعالیت کند.

میس آمریکا مانند هر ابرقهرمان دیگری از قدرت‌های خاصی برخوردار است. او در کمیک‌های مارول ار قدرت فراانسانی، سرعت فراانسانی، تحمل فراانسانی، طول عمر بسیار بالا، پرواز و آسیب ناپذیری برخوردار است. آمریکا چاوز همچنین می‌تواند پورتال ساخته و به واسطه آن فواصل بسیار طولانی را در کسری از ثانیه طی کند. در ضمن، او می‌تواند در زمان سفر کرده و بین جهان‌های مختلف جابجا شود. با در نظر گرفتن این قابلیت‌ها، حضورش در Doctor Strange in the Multiverse of Madness غیرمنتظره نیست. به هر حال، دکتر استرنج در جریان فیلم قصد دارد به درک بهتری از سنگ زمان دست یابد.

بندیکت کمبربچ (Benedict Cumberbatch)، الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen)، بندیکت وانگ (Benedict Wong)، ریچل آدامز (Rachel McAdams) و چیویتل اجیوفور (Chiwetel Ejiofor) برای ایفای نقش‌های خود بازگشته‌اند. در انتها، لازم به ذکر است قسمت دوم دکتر استرنج از تاریخ ۱۶ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۶ مه سال ۲۰۲۲ میلادی) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا