#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Doctor Strange 2 منتشر شد

روزی که همه منتظر آن هستند

تریلر جدید فیلم Doctor Strange 2 منتشر شده و صحنه‌های جدیدی را از این اثر مورد انتظار، به طرفداران نشان می‌دهد.

دکتر استرنج یکی از محبوب‌ترین قهرمان‌های دنیای سینمایی مارول است و به نظر می‌رسد که یکی از شخصیت‌های کلیدی فاز چهارم این جهان بوده و اعمال او تاثیر بسیار مهمی در آینده این جهان می‌گذارد. پس از اتفاقاتی که در سریال wandavision و فیلم Spider-Man: No Way Home رخ داد، اکنون دنیای سینمای مارول درگیر مولتی‌ورس شده و بدون شک شاهد ورود شخصیت‌های مختلف از دیگر جهان‌ها به این دنیا خواهیم بود.

پیش از این حضور واندا ماکسیموف یا همان اسکارلت ویچ در این فیلم تایید شده و ب نظر می‌رسد که در اثر مورد انتظار نه تنها یک واندا بلکه شاهد حضور نسخه‌های متعددی از این شخصیت خواهیم بود. تا کنون ثابت شده که در فیلم دکتر استرنج ۲ سه نسخه متفاوت از دکتر استرنج حضور خواهد داشت.

تریلر جدید فیلم 2 Doctor Strange


در تریلر منتشر شده موردو را می‌بینیم که ظاهرا از جهان دیگری وارد دنیای دکتر استرنج شده و عنوان می‌کند که سال‌ها است منتظر چنین روزی بوده است. پس از موردو استرنج هم چنین جمله‌ای را تکرار می‌کند. با این حال مشخص نیست که این دو در رابطه با چه روزی و چه مبارزه۲ای صحبت می‌کنند اما به نظر می‌رسد که همه چیز به اتفاق افتادن مولتی‌ورس و بهم خوردن قوانین و توازن جهان ربط دارد.

به نظر می‌رسد این نسخه از موردو دشمن استرنج است و قصد نابودی او را داد اما با توجه به سابقه عجیب استودیو مارول در انتشار تریلر نمی‌توان به تیز منتشر شده چندان اعتماد کرد و بر اساس آن تصمیم گرفت. در ادامه تصاویری از مبارزه‌ای دیدنی و جالب از وانگ با گارگانتوس را می‌بینیم که در خیابن‌های نیویورک رخ می‌دهد و صحنه‌های خیره کننده‌ای را خلق می‌کند.
یکی از نکات جالبی که در این تریلر به چشم می‌آید مبارزه وانگ با موجودی است که به کتان شباهت دارد. کتان نویسنده کتاب دارک هولد بوده و گفته می‌شود که منبع قدرت اسکارلت ویچ نیز در حقیقت کتان و جادوی هرج و مرج است. در آخر هم واندا یا همان اسکارلت ویچ را می‌بینیم که در بعد آیینه‌ها گیر افتاده و تلاش می‌کند که از این طلسم فرار کند. ظاهرا دکتر استرنج نهایتا مجبور می‌شود برای حل مشکلات مولتی‌ورس دست به اقداماتی بزند که باب میل او نیست اما بنا به گفته خود او این تنها راه است. فیلم دکتر استرنج ۲ در تاریخ ششم ماه می در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا