هزاران مرد مورچه‌ ای در تبلیغ جدید فیلم مرد مور چه ای 3

کلونی یا هزاران ورینت؟

هزاران مرد مورچه‌ ای در تبلیغ جدید فیلم مرد مور چه ای 3 نرگس کریمی پور ۲ ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ مارول

تبلیغ جدید فیلم مرد مور چه ای 3 مورد فیلم انتظار مارول، منتشر شده و صدها مرد مورچه ای را نشان می دهد که هنوز ماهیت و هویت آن‌ها مشخص نیست.

استودیو مارول و کمپانی دیزنی به تازگی تبلیغ جدید فیلم مرد مورچه‌ ای 3 را در قالب یک تیزر ۳۰ ثانیه‌ای از فیلم آینده خود Ant-Man and the Wasp: Quantumania که ماجرای تازه‌ای را به جهان سینمایی مارول می‌آورد، منتشر کردند که در آن تعداد مردان مورچه‌ای بسیار بیشتر از آنچه که انتظار می‌رفت دیده می‌شود.

در حالی که در دو فیلم اول اسکات لنگ (Scott Lang) به عنوان شخصیتی که کمتر نسبت به دیگر قهرمان‌ها نقش مهمی را در اتفاقات فاز‌های مارول ایفا می‌کرد، در نظر گرفته می‌شد و عموماً با سهام کوچک‌تری وارد بازی می‌شد، این بار اینطور نیست. به گفته نویسنده فیلم، قهرمان این عنوان (به طور تصادفی خود را در یک فیلم انتقام جویان که توسط خودش در جریان است، پیدا می کند.) این می‌تواند بدان معنا باشد که فیلم انت من 3 خود به تنهایی می‌تواند مانند یکی از چهار قسمت سری فیلم های انتقام جویان حائز اهمیت باشد.

تبلیغ جدید فیلم مرد مور چه ای 3

شخصیت شرور بعدی دنیای مارول در مرکز این اثر دیده خواهد شد و او کسی نیست جز کنگ فاتح (Kang the Conqueror) با هنرمندی جاناتان میجرز (Jonathan Majors) که در واقع اولین بازی خود را در پایان فصل اول لوکی انجام داد. و همانطور که واضح است این شخصیت بدمن بزرگ به مرد مورچه‌ای آسشان نخواهد گرفت و شرایط را برای او بسیار سخت و دشوار خواهد کرد. 

استودیوی مارول تبلیغ جدیدی از Ant-Man and the Wasp: Quantumania منتشر کرده و در آن چندین نگاه به قهرمان عنوان در حال اجرا دارد، در واقع صدها نفر از او. در ابتدای تیزر، یک فوتیج جدید و فوق‌العاده جذاب از اسکات لنگ اثر پل راد (Paul Rudd) دیده می‌شود که در حال بزرگ‌تر شدن است و پرتابه‌ای در حال سوختن را می‌گیرد که به سمت او و دخترش می‌آید.

شاید یک توهم، شاید یک رویا!

یک شات جدید از کنگ نیز دیده می‌شود که در مقابل چیزی درخشان که در پشت سر او قرار دارد ایستاده است. به راحتی می‌توان حدس زد که احتمالاً این نور مربوط به چیز چندان خوبی نیست. در اینجا، به نظر می‌رسد کنگ در حال ربودن کسی لنگ Cassie( Lang) با بازی کاترین نیوتن (Kathryn Newton) است. این اتفاق احتمالاً مدت زیادی قبل از اینکه شرور وحشتناک از مرد مورچه ای بپرسد که آیا او را تا به حال کشته است یا نه، اتفاق می‌افتد.

جالب‌تر از همه این نگاه کوتاه، به سقوط صدها مرد مورچه‌ای در یک صحنه حماسی اشاره می‌کند، سکانسی که احتمالاً بخشی از صحنه ای در تیزر پیشین است و موجود غول‌پیکری است که در مقابل اسکات لانگ از هم پاشیده می‌شود. وقتی نوبت به تعداد زیادی مرد مورچه‌ای می‌رسد، دقیقا چه اتفاقی می تواند بیفتد؟

شاید همه اینها برای اسکات یک توهم باشد که کنگ با استفاده از قوانین فضای کوانتوم ایجاد کرده!. شاید ارتباطی بین Loki، Multiverse و TVA وجود داشته باشد که بتوان روی آن حساب باز کرد. با این حال، این می‌تواند کمی برای کوانتومانیا جالب باشد که به یکباره صحنه‌ای پر از هزاران مرد مورچه ای خلق کند که نهایتا به یک سناریو جذب کننده ختم می‌شود. با این حال، این احتمال نیز وجود دارد که طرفداران رویایی ببینند. این حتی می‌تواند یکی از اولین صحنه‌های فیلم باشد، درست مانند فیلم Multiverse of Madness.

 

این بلافاصله به ایده آن فیلم باز می‌گردد که رویاها در حقیقت پنجره‌ای رو به واقعیت‌های دیگر هستند. به نظر می‌رسد این ایده یک نقطه اتصال مولتی‌ورسی عالی برای ایجاد در فیلم و همه چیز درباره قلمرو کوانتومی و خود کانگ فاتح باشد. با بررسی عمیق‌تر محتمل‌ترین پاسخ به آنچه طرفداران می‌بینند این است که اسکات لنگ Earth-616 در میان صدها و صدها ورینت مختلف خود است. خوب، جنت در تریلر جدید می‌گوید که کنگ می‌تواند خطوط زمانی را به هم بزند. بنابراین شاید این دقیقاً همان چیزی است که در تصویر دیده می شود. 

برای اینکه بفهمیم در فیلم جدید Ant-Man چه اتفاقی می‌افتد، خوشبختانه، طرفداران تا ۱۷ فوریه برابر با ۲۸ بهمن ماه زمان باقی مانده و طرفداران تا اکران آن در سینماها زیاد منتظر نخواهند ماند.

4.5 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا