#مهسا_امینی

تماشا کنید: تاریخ انتشار دومین تریلر Morbius اعلام شد

یک نمایش جنجالی دیگر از ساخته‌ی مشترک سونی و مارول

وب سایت Fandango با همکاری سونی پیکچرز یک ویدیو به اشتراک گذاشته که تاریخ انتشار دومین تریلر Morbius را اعلام می‌کند.

سونی پیکچرز آثار متعددی را برای اکران طی ماه‌های آینده آماده کرده که یکی از آن‌ها Morbius نام دارد. این اثر بخشی از دنیای سینمایی Sony’s Spider-Man Universe بوده و بر اساس کمیک‌ها مارول ساخته شده است. از دست‌اندرکاران می‌توان به دنیل اسپینوزا (Daniel Espinosa) اشاره کرد که وظیفه کارگردانی را به دوش کشید. در پرونده هنری او اقتباس سینمایی Assassin’s Creed دیده می‌شود که عملکرد ضعیفی داشت. جرد لتو (Jared Leto) هم نقش اصلی را بر عهده دارد.

داستان Morbius درباره یک دانشمند به نام مایکل موربیوس است که از دوران کودکی به یک بیماری نادر خونی مبتلا بود و حالا در آستانه مرگ قرار دارد. او که نمی‌خواهد تسلیم شود، راه‌های مختلف را آزمایش می‌کند تا درمانی برای بیماری خود بیابد. در جریان یکی از آزمایش‌ها اتفاقات عجیبی رخ داده و مایکل درمان می‌شود اما حالا یک خون آشام بوده و تمایل زیادی به نوشیدن خون دارد. در ضمن، یک شخصیت آشنا در فیلم حضور دارد: آدریان تومس ملقب به ولچر. این شخصیت نخستین بار Spider-Man: Homecoming معرفی شد و حضورش در تریلر رسمی باعث شد گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر ارتباط Sony’s Spider-Man Universe و Marvel Cinematic Universe به وجود بیاید. البته طرفداران پس از تماشای Venom: Let There Be Carnage به اطمینان رسیده‌اند ارتباطی وجود دارد.

وب سایت Fandango با همکاری سونی پیکچرز یک ویدیو نه چندان طولانی به اشتراک گذاشته که تاریخ انتشار دومین تریلر Morbius را اعلام می‌کند. این ویدیو بیشتر از یک دقیقه زمان داشته و صحنه‌های مختلفی از فیلم را نشان می‌دهد. در همین حین، صحبت‌های جرد لتو را پیرامون مایکل موربیوس و آینده این شخصیت می‌شنویم. لتو تاکید دارد مایکل باهوش و قدرتمند بوده و از قدرت‌های منحصربفردی برخوردار است. هر چند، کنترلی روی قدرت‌های خود ندارد. خواننده و بازیگر آمریکایی در ادامه می‌گوید دوست داشته نقشی را ایفا کند که مجبور باشد برایش تغییر کند. در ضمن، طبق متنی که در ثانیه‌های پایانی ویدیو نمایش داده می‌شود، دومین تریلر فردا از راه خواهد رسید.

نکاتی که تیزر جدید Morbius در خود جای داده، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. این ویدیوی نه چندانی طولانی قابلیت‌های مختلف موربیوس از جمله سرعت فراانسانی و پژواک یابی را نشان می‌دهد. پژواک یابی قابلیتی در حیوانات است که به واسطه آن می‌توانند موقعیت و جهت هدف طعمه را پیدا کنند. در ضمن، اگر دقت کرده باشید موربیوس در ثانیه‌های ابتدایی تریلر یک نسخه از روز نامه دیلی بیوگل را در اختیار دارد. اگر به تیترهای صفحه اول روزنامه نگاهی بیناندازید، متوجه می‌شوید دو مورد از آن‌ها به کت وومن و راینو اشاره می‌کنند. تیتری که با محوریت کت وومن نوشته شده، سوالی بوده و از مخاطب می‌پرسد او دوست یا دشمن است. تیتر مرتبط با راینو هم از فرار این ابرشرور خبر می‌دهد.

پس از اینکه حجم بالایی اطلاعات پیرامون Spider-Man No Way Home در فضای مجازی لو رفت، گروهی از کاربران فضای مجازی پیش‌بینی کردند دومین تریلر به زودی از راه می‌رسد. گروهی دیگر نظر متفاوتی داشته و تاکید داشتند سونی پیکچرز نخست تریلر Morbius را به اشتراک گذاشته و با گذشت مدتی، دومین تریلر No Way Home را منتشر خواهد کرد. اینطور که به نظر می‌رسد، تریلر جدید فیلم موربیوس نکته داستانی بسیار مهمی را در خود جای داده است؛ نکته‌ای که به Marvel Cinematic Universe ربط دارد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا