زمان معرفی کالاف دیوتی 2023 رسماً مشخص شد

انتظار به زودی به انتها می‌رسد

زمان معرفی کالاف دیوتی 2023 رسماً مشخص شد سورنا رضایی ۰ ۰۶ مرداد ۱۴۰۲ بازی | گیم
کالاف دیوتی 2023

شرکت اکتیویژن با انتشار یک پست در وب سایت رسمی خود، زمان معرفی کالاف دیوتی 2023 را اعلام کرده است.

نسخه جدید سری کالاف دیوتی (Call of Duty) معمولاً اواسط سال معرفی شده و در پاییز به بازارهای جهانی می‌آید. جدا از این موضوع، دلایل زیادی وجود داشت که کاربران را نسبت به معرفی قریب الوقوع کالاف دیوتی 2023 مطمئن می‌کرد؛ اطمینانی که حالا می‌توان گفت اصلاً و ابداً اشتباه نبوده است!

اکتیویژن با انتشار یک پست در وب سایت رسمی خود زمان رونمایی از کالاف دیوتی 2023 را به اشتراک گذاشته است. طبق متن، با شروع فصل پنجم کالاف دیوتی وارزون (Call of Duty: Warzone) شاهد اضافه شدن یک مد موقت جدید (Limited-Time Mode) خواهیم بود که نسخه جدید در جریان آن به نمایش گذاشته می‌شود. در ضمن، فصل پنجم از تاریخ ۱۱ مرداد (مصادف با ۲ آگوست) آغاز خواهد شد:

به Call of Duty: Warzone بیایید تا در یک رویداد موقت شاهد رونمایی از Call of Duty 2023 باشید. به Shadow Company بپیوندید تا به مقابله با نیروهای Konni پرداخته و قبل از اینکه خیلی دیر شود، تهدید سلاحی شیمیایی را خنثی کنید.

رونمایی از کالاف دیوتی 2023 در بازی Call of Duty: Warzone 2 به دو دلیل غیرمنتظره نبوده است: دلیل، به سیاست اخیر اکتیویژن مربوط می‌شود. این ناشر آمریکایی قبلاً Call of Duty Black Ops Cold War و Call of Duty: Vanguard را از طریق نسخه اول وارزون معرفی کرده بود؛ دلیل دوم، به گزارشی مربوط می‌شود که Insider Gaming اوایل سال جاری میلادی به اشتراک گذاشته بود. این سایت مدعی شده بود نسخه جدید کالاف دیوتی در ماه آگوست در معرض دید همگان قرار می‌گیرد.

اکتیویژن هنوز اعلام نکرده کالاف دیوتی 2023 چه نام دارد. با این حال، تصاویری طی ماه‌های گذشته در فضای مجازی منتشر شده‌اند که همگی به رونمایی از Call of Duty: Modern Warfare 3 اشاره دارند. در ضمن، بنظر می‌رسد وظیفه توسعه MW3 به استودیو اسلج همر گیمز سپرده شده است.

زمان دقیق رونمایی کالاف دیوتی 2023 اعلام نشده اما انتظار می‌رود طی روزهای آتی جزئیات بیشتری در این باره به اشتراک گذاشته شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا