برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

شایعه جدید مدرن وارفر 2 خبر از اضافه شدن سه کاراکتر مورد علاقه بازیکنان را دارد

بازگشت سه معروف

شایعه جدید مدرن وارفر 2 خبر از اضافه شدن سه کاراکتر مورد علاقه بازیکنان را دارد ۰ ۰۲ فروردین ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
شایعه جدید مدرن وارفر 2

درکنار اضافه شدن Season 2 Reloaded به بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در هفته پیش، برخی از کارگاه‌های اینترنتی در حال کند و کاو در دیتا سنترهای بازی مدرن وارفر 2 هستند. شایعه جدید مدرن وارفر 2 حاکی از آن است که چند شخصیت محبوب در میان بازیکنان دوباره به این بازی شوتر اول شخص معروف اضافه شوند. مطمئنا این خبر طرفداران را برای فصل 3 مدرن وارفر 2 و وارزون 2 خیلی مشتاق تر خواهد کرد.

فرنچایز Call of Duty بعد از سالیان سال به یکی از مهم‌ترین سری‌های فرست شوتر تبدیل شده و تقریبا در بازار گیم کسی نیست که این بازی را نشناسد. با حضور بیست ساله این بازی، هر قسمتی شخصیت‌هایی را اضافه کرده که طرفداران به بعضی از آنها وابسته شده‌اند. پس از چند خبر هیجان انگیز مربوط به این بازی، مثل بازگشت چند اسلحه قدیمی به بازی مدرن وارفر 2، به لطف چندین دیتا ماینر طرفداران اخباری مربوط به بازگشت چند شخصیت محبوب خود را به این بازی دریافت کردند.

Task Force Leakers 141، تیم دیتا ماینری که از اطلاعات شایعه شده مطلع است، ادعاهایی را به اشتراک گذاشته که به‌روزرسانی بعدی حاوی سه اپراتور است. الخاندرو وارگاس (Alejandro Vargas)، والریا گارزا (Valeria Garza) و الکس کلر (Alex Keller).

 شایعه‌ها نشان می‌دهد که این سه شخصیت، اسکین‌هایی برای اپراتور فصل آینده Modern Warfare 2 خواهند بود. همراه با این، Task Force Leakers 141 تصویری از صفحه لودینگ را به اشتراک گذاشت که وارگاس و والریا را به تصویر می کشد.

علاوه بر خبری عالی برای طرفداران این سه شخصیت، Task Forcer Leakers 141 همچنین ادعا می کند که خطوط صوتی نشان دهنده این است که برای هر یک از سه کاراکتر دیالوگ‌های جدیدی ضبط شده است. اگرچه این ادعاها شایعه‌ایی بیش نیستند، اما ورود اين سه شخصیت به فصل 3 می تواند مورد استقبال بسیاری از طرفداران بازی به مدرن وارفر 2 باشد.
اگر چه فصل 3 این بازی وقت زیادی تا کامل شدن نیاز دارد، فصل 2 زنده و پربار است. با رفع باگ‌ها و محتوای حدید فصل 2 جایگزینی جالب برای بازی خواهد بود تا تکمیل فصل 3 بازیکنان می‌توانند اوقات لذت بخشی را با فصل 2 سپری کنند.

هنوز هیچ اعلامیه رسمی در مورد اینکه آیا این شایعات واقعی هستند یا نه وجود ندارد، اما صفحه لودینگ حداقل به عنوان یک مدرک ملموس عمل می کند. تا زمان شفاف سازی شدن شایعه جدید مدرن وارفر 2 ، بازیکنان باید محکم بنشینند و از آپدیت جدید فصل 2 لذت ببرند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments