یک سلاح محبوب در مدرن وارفر 2 اضافه خواهد شد

اسلحه قدیمی

یک سلاح محبوب در مدرن وارفر 2 اضافه خواهد شد آیدا امشاسفند ۰ ۰۱ فروردین ۱۴۰۲ اخبار بازی
سلاح محبوب در مدرن وارفر 2

طبق آخرین شایعات، به نظر می‌رسد که قرار است تا یک سلاح محبوب در مدرن وارفر 2 اضافه شود که پیش‌تر آن را در عناوین مختلف سری کالاف دیوتی دیده بودیم.

نبود یک سلاح به شدت در مدرن وارفر 2 حس می‎‌شد، اما بالاخره به نظر می‌رسد که آماده بازگشتن به زمین مبارزه باشد. کمپانی Infinity Ward که به پشتیبانی از این بازی ادامه می‌دهد، اخیرا آپدیت جدیدی را برای این فصل دوم این بازی لانچ کرده است. این آپدیت یک نقشه 6v6 تازه ساخت را به بازی اضافه کرده، یک سری ماموریت گروهی جدید، همچنین یک اسلحه را در کنار چند موضوع کوچکتر به بازی اضافه کرده است.

در حال حاضر مشخص نیست که Infinity Ward تا چه زمانی قصد دارد از Call of Duty: Modern Warfare 2 پشتیبانی کند، اما به نظر می رسد که این بازی هنوز زندگی زیادی در خود باقی دارد و شایعات در مورد Call of Duty 2023 همچنان ادامه دارد. جزئیات توسط یک کاربر ردیت با نام کاربری generic_dud12 مورد توجه قرار گرفت و اشاره کرد که اسلحه FAMAS صفحه لودینگ Season 2 لود می‌شود. کمپانی سازنده هنوز نظری در مورد صفحه ریلود نداده، و به نظر میرسد بازیکنان باید تا مدرن وارفر 3 حوصله به خرج بدهند.
بازیکنان حاضر در این تاپیک سریعاً به این نکته اشاره کردند که FAMAS قبلاً در چندین کارت تلفن در Call of Duty: Modern Warfare 2 ظاهر شده است، بنابراین این موضوع به وضوح برنامه ریزی شده است. دیگران از این فرصت استفاده کرده و از این اتفاق برای ساخت لیستی به عنوان لیست آرزوها برای بازگشت سلاح های کلاسیک دیگر استفاده کردند، مانند TAR-21، که از سال ۲۰۰۹ در هیچ یک از بازی‌های Call of Duty دیده نشده است.

FAMAS اولین بار در سال ۲۰۰۹ در Call of Duty: Modern Warfare 2 ظاهر شد و به دلیل انفجار سه دور پرقدرتش مورد استقبال طرفداران قرار گرفت. بعداً در چندین بازی دیگر Call of Duty ظاهر شد که آخرین بار در Call of Duty: Modern Warfare در سال ۲۰۱۹ بود. امیدواریم که در صورت بازگشت به بازی نسخه‌ایی متعادل از این اسلحه بازگردد.

برخی از سلاح‌های اضافه شده در Call of Duty: Modern Warfare 2 Season 2 به دلیل ناتوانی Infinity Ward در متعادل سازی مکانیزم آنها در بازی، از بازی‌های رتبه ایی منع می‌شوند، بنابراین این مسئله جدید نخواهد بود و کمپانی اخیرا خیلی شدید با این موضوع درگیر بوده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا