تهیه‌کننده سری اسپایدرمن درباره حضور ونوم و مایلز مورالز در MCU می‌گوید

مرد عنکبوتی جدید

مایلز مورالز در MCU

طی جدیدترین مصاحبه‌ای که با ایمی پاسکال (Amy Pascal)، تهیه‌کننده فیلم در استودیو سونی انجام شده، ظاهرا قرار است تا ونوم و مایلز مورالز در MCU حضور داشته باشند؛ موردی که یکی از آن‌ها با فیلم Venom 2 تایید شد و ظاهرا دومی در سه‌گانه جدید مرد عنکبوتی ظاهر می‌شود!

مدت زیادی تا اکران فیلم Spider-Man: No Way Home باقی نمانده و می‌توان گفت که هیجان طرفداران برای عرضه آن، عملا با هیجانی که برای اثر بزرگی مانند Avengers: Endgame داشتند برابری می‌کند! در این فیلم سینمایی قرار است تا ما شاهد پیتر پارکر (Peter Parker) با بازی تام هالند (Tom Holland) باشیم که اینبار از جهان‌های مختلف مهمان دارد و ابرشرورهای سه‌گانه اسپایدرمن سم ریمی (Sam Raimi) و دو فیلم The Amazing: Spider-Man به دنیای اصلی MCU حمله کرده‌اند. این ابرشرورها دقیقا قبل از لحظه مرگ و به دلیل اینکه همگی هنگام مبارزه با پیتر پارکر کشته شده‌اند، به این جهان آمده‌اند و حال این وظیفه اسپایدرمن تام هالند و دکتر استرنج (Dr. Strange) است که آن‌ها را به جایی که بودند بازگردانند.

حال طی شواهد مختلف و صحنه عجیبی که در تریلر دوم No Way Home وجود داشت، می‌توان تا حدودی مطمئن بود که دو اسپایدرمن توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) هم در این اثر حضور دارند که خود هیجان فیلم را از ۱۰۰ به ۱,۰۰۰ می‌رساند! اما درست زمانی که شایعه‌ها و اطلاعات لو رفته خبر از حضور سه اسپایدرمن در کنار یکدیگر می‌دهند، تهیه‌کننده استودیو سونی مدتی پیش اعلام کرد که سه‌گانه جدید مرد عنکبوتی با بازی تام هالند، برنامه‌ای است که آن‌ها برای آینده این شخصیت دوست داشتنی دارند!

حال نیز طی یک مصاحبه جدید، ایمی پاسکال اعلام کرده که احتمال حضور هر شخصیتی از دنیای اسپایدرمن، مانند مایلز مورالز (Miles Morales) و ونوم در آن‌ها وجود دارد! او اظهار کرده که ابتدا و پیش از هرچیز، باید داستان کلی را در نظر بگیرند و سپس برای نقش‌های مختلفی که قرار است داخل اثر حضور داشته باشند تصمیم بگیرند. از این رو در صحنه بعد از تیتراژ فیلم Venom 2 دیدیم که ظاهرا با بهم ریختن مولتی ورس، حال ونوم نیز در جهان اصلی MCU قرار گرفته و بهم رسیدن او و پیتر پارکر تام هالند تقریبا موردی اجتناب‌ناپذیر است.

درباره حضور مایلز مورالز در MCU نیز باید گفت که عملا این حرکت منطقی به نظر می‌رسد. به هر حال تمامی ابرقهرمان‌های دنیای سینمایی مارول دوران درخشانی دارند و سپس رفته رفته جای خود را به دیگر شخصیت‌ها می‌دهند. مرد آهنی (Iron Man) پیتر را پرورش داد و به انتقام‌جو تبدیل کرد، حال نیز نوبت پیتر است تا مایلز مورالز را در سه فیلم بعدی خود آموزش داده و به مرد عنکبوتی بعدی تبدیل کند. کسی چه می‌داند، شاید هم در این سه فیلم باز هم شاهد حضور اندرو گارفیلد و توبی مگوایر در نقش اسپایدرمن‌های مختلف باشیم! به هر حال سم ریمی در گذشته قصد ساخت Spider-Man 4 را داشت و از طرفی سری The Amazing: Spider-Man برای ۴ فیلم برنامه‌ریزی شده بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا