#مهسا_امینی

آیا شاهد بازگشت ولچر در آثار آینده مارول خواهیم بود؟

بازیگر این نقش پاسخ می‌دهد

آیا شاهد بازگشت ولچر در آثار آینده مارول خواهیم بود؟ سورنا رضایی ۱ ۲۹ آبان ۱۴۰۰ سینما

مایکل کیتون اخیرا در برنامه Jimmy Kimmel Live حضور یافت و در بخشی از صحبت‌های خود درباره بازگشت ولچر در آثار آینده مارول صحبت کرد.

فرنچایزهای DC Extended Universe و Marvel Cinematic Universe رقبای یکدیگر به شمار می‌روند اما این موضوع باعث نشده چهره‌های مشترکی بینشان وجود نداشته باشد. یکی از بازیگران شاخصی که در هر دو فرنچایز نقش‌آفرینی کرده، مایکل کیتون (Michael Keaton) است. او در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی در فیلم‌های Batman و Batman Returns نقش بروس وین را ایفا کرد و وظیفه مشابهی را اخیرا در فیلم سینمایی The Flash به سرانجام رسانده است. طبق شایعه‌ها، او نقش قابل‌توجهی در آثار آینده DCEU خواهد داشت. شرایط در MCU متفاوت بوده و کیتون به عنوان یک آنتاگونیست جلوی دوربین حاضر شد.

مایکل کیتون در Spider-Man: Homecoming نقش آدرین تومز را ایفا کرد که یک تاجر بود. او و افرادش وظیفه داشتند محل درگیری انتقامجویان و بیگانگان فضایی را پاکسازی کنند اما ورود تونی استارک به ماجرا باعث شد شرکتش ورشکسته شود. آدرین که چاره‌ای نداشت، به دنیای تبهکاری قدم گذاشت و به فعالیت در حوزه دلالی سلاح پرداخت. او همچنین به واسطه تعدادی از قطعاتی که در اختیار داشت، وسیله‌ای برای پرواز ساخت تا به ولچر تبدیل شود. پیتر پارکر در انتهای Homecoming از فرصت مناسب برای کشتن دشمنش برخوردار بود اما ترجیح داد نیروهای پلیس او را دستگیر کنند. آدرین را طی ماه‌های آینده در فیلم Morbius ملاقات می‌کنیم. با این حال، اطلاعاتی از آینده او در MCU موجود نیست.

مایکل کیتون اخیرا در برنامه Jimmy Kimmel Live حضور یافت تا سریال جدیدش به نام Dopesick را تبلیغ کند. همان‌طور که انتظار می‌رفت، بخشی از گفتگو به آینده کیتون در آثار ابرقهرمانی اختصاص یافت. بازیگر آمریکایی در همین بخش به مخاطبان وعده داد شاهد بازگشت ولچر خواهند بود. به بیان دقیق‌تر، او گفت فردا صحنه‌ها را فیلمبرداری خواهد کرد. وقتی جیمی کیمل (Jimmy Kimmel) نام فیلم را پرسید، کیتون از ارائه پاسخی واضح طفره رفت؛ اتفاقی که کاملا قابل‌پیش‌بینی بود.

گزینه‌های مختلفی وجود دارند که می‌توانند فیلم جدید مایکل کیتون باشند. در نگاه اول، Spider-Man: No Way Home گزینه دور از ذهنی نیست. به هر حال، ممکن است دست‌اندرکاران بخواهند ولچر را به واسطه فیلمبرداری چند صحنه به داستان اضافه کنند تا شاهد گروه شش شرور باشیم. هر چند، فاصله کوتاه تا اکران این اتفاق را مقداری دور از ذهن کرده است. گزینه بعدی، Morbius بوده که در ماه‌های آینده اکران خواهد شد. احتمال دارد سونی و مارول بخواهند تعدادی از صحنه‌هایی که روی ولچر متمرکز هستند را دوباره فیلمبرداری کند. در این بین، نباید از Doctor Strange in the Multiverse of Madness غافل شد که سم ریمی (Sam Raimi) و همکارانش تصمیم گرفته‌اند برخی از صحنه‌های آن را دوباره فیلمبرداری کنند؛ اتفاقی که هم اکنون در حال رخ دادن است.

Dopesick یک مینی سریال بر اساس کتاب Dopesick: Dealers, Doctors and the Drug Company that Addicted America بوده و جدیدترین اثر دنی استرانگ (Danny Strong) به شمار می‌رود. داستان روی اپیدمی اپیوئید تمرکز دارد که یکی از معضلات امروز آمریکا است. به غیر از مایکل کیتون چهره‌های شناخته‌شده دیگری هم در آن حضور دارند که برای مثال می‌توان به روزاریو داوسون (Rosario Dawson)، ویل پولتر (Will Poulter) و پیتر سارسگارد (Peter Sarsgaard) اشاره کرد.

Dopesick به سرویس استریم هولو تعلق داشته و تمامی قسمت‌هایش هم اکنون در دسترس قرار دارند.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا