عاشقانه‌های درکس و لیدی هل بندر در ویدیو سینماتیک بازی Guardians of the Galaxy

این ویدیو نزدیک به چهار دقیقه زمان دارد

عاشقانه‌های درکس و لیدی هل بندر در ویدیو سینماتیک بازی Guardians of the Galaxy سورنا رضایی ۰ ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ تریلر بازی
ویدیو سینماتیک بازی Guardians of the Galaxy

استودیو ایداس مونترال ساعاتی قبل ویدیو سینماتیک بازی Guardians of the Galaxy را به اشتراک گذاشت که عاشقانه‌های درکس و لیدی هل بندر را به تصویر می‌کشد.

اواخر مه سال جاری میلادی بود که جف گراب (Jeff Grubb) یکی از افشاگرهای مشهور و قابل‌اعتماد صنعت ویدیو گیم مدعی شد بازی محافظان کهکشان با مشارکت اسکوئر انیکس در دست ساخت است. نخستین بار نبود که چنین ادعایی مطرح می‌شد. سال‌ها قبل، پس از اینکه مارول اینترتینمنت و اسکوئر انیکس از همکاری خود برای ساخت بازی‌های ویدیویی خبر دادند، شایعه‌هایی به فضای مجازی راه یافت که یکی از آن‌ها ساخت بازی GOTG بود.

شایعه‌ها در E3 2021 به حقیقت تبدیل شد و بازی Guardians of the Galaxy برای نخستین بار در جریان این رویداد به نمایش درآمد. محصول مشترک اسکوئر انیکس و ایداس مونترال برخلاف Marvel’s Avengers بخش چندنفره نداشته و تمام تمرکزش روی حالت داستانی قرار دارد. همچنین خبری از چند شخصیت اصلی نبوده و اتفاقات تنها از منظر استار لرد به تصویر کشیده می‌شوند. مطابق انتظار، پیتر کوییل در جریان ماجراجویی‌هایش توسط شخصیت‌های گامورا، درکس، گروت و راکت همراهی می‌شود.

ایداس مونترال ساعاتی قبل ویدیو سینماتیک بازی Guardians of the Galaxy را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو نزدیک به ۴ دقیقه زمان داشته و در ابتدایش فردی را می‌بینیم که برای فروختن یک هیولا از نژاد تارا-تارا پیش یک زن آمده است. تارا-تارا یک موجود کوچک محسوب می‌شود اما در زمان لازم به هیولایی بزرگ تبدیل شده که مقابله با آن کار ساده‌ای نیست. با این حال، زن خریدار از تاج و تخت خود پایین آمده و هیولا را شکست می‌دهد. او که لیدی هل بندر (Lady Hellbender) نام دارد، به سراغ خریدار بعدی می‌رود؛ خریدارانی که از قضا محافظان کهکشان هستند.

لیدی هل بندر به محض مواجهه با محافظان کهکشان توجهش به درکس به خصوص بدن عضلانی‌اش جلب شده و به تعریف از او می‌پردازد. درکس در ادامه به پیتر کوییل نزدیک شده و می‌گوید: «لیدی سعی دارد برایش طنازی کند.» در اینجا روند رد و بدل شدن دیالوگ‌ها جملات متوقف شده و نوبت به انتخاب دیالوگ می‌رسد. کاربر در این بخش می‌تواند انتخاب کند عاشقانه‌های درکس و لیدی ادامه یابد یا پیتر شروع به صحبت کند. در انتهای ویدیو نهایتا استار لرد سعی می‌کند لیدی را تحت تاثیر قرار دهد که موفق نشده و اصطلاحا ضایع می‌شود. به دلیل پوشش نامناسب یکی از شخصیت‌ها امکان آپلود ویدیو وجود ندارد. از همین رو، توصیه می‌کنیم برای تماشا به لینک زیر مراجعه کنید.

در صورتی که با لیدی هل بندر آشنا نیستید، باید بگوییم تحت تاثیر اتفاق تلخی که در کودکی برایش رخ داد به یک مبارز تبدیل شد و نهایتا حکمفرمایی سیاره Seknarf Nine را بدست گرفت. او عاشق حیوانات و هیولاها بوده و حاضر است در ازای آن‌ها مبالغ خوبی بپردازد. طبق توضیحاتی که کارمندان ایداس مونترال پیرامون ویدیو سینماتیک بازی Guardians of the Galaxy منتشر کرده‌اند، اعضای محافظان کهکشان به ملاقات لیدی می‌روند تا گروت یا راکت را به او فروخته، پس از دریافت پول مخفیانه وارد قصرش شده و هم تیمی خود را آزاد کنند؛ زیرا مبلغ گزافی به نیروهای نوا کورپس بدهکار هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا