برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

فروش بلیت Deadpool & Wolverine رکوردزنی را آغاز کرد!

هایپ زیادی پیرامونش وجود دارد

فروش بلیت Deadpool & Wolverine رکوردزنی را آغاز کرد! ۶ ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک

اگرچه نزدیک به دو ماه تا آغاز اکران عمومی فاصله داریم، فروش بلیت Deadpool & Wolverine ثبت رکوردهای جدید را آغاز کرده است.

اولین اقتباس سینمایی ددپول تحت عنوان Deadpool در سال ۲۰۱۶ میلادی اکران شد و بیش از ۷۸۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت. دو سال بعد نوبت به Deadpool 2 رسید که موفق شد نزدیک به ۷۹۰ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی بفروشد. قسمت سوم که هم اکنون مراحل پایانی ساخت را پشت سر می‌گذارد، ظاهراً قرار است رکوردهای دو قسمت پیشین در زمینه فروش را شکانده و عملکرد بسیار بهتری داشته باشد.

جدا از افزایش محبوبیت ددپول (Deadpool) طی سال‌های گذشته، شخصیت ولورین (Wolverine) هم در Deadpool & Wolverine حضور دارد. دو جهش یافته مشغول زندگی خود هستند که تهدیدی بسیار بزرگ پدیدار شده و برای مقابله با آن مجبور می‌شوند اتحادی را شکل دهند. ددپول و ولورین حین تلاش برای توقف کاساندرا نوا (Cassandra Nova) با شخصیت‌هایی ملاقات می‌کنند که پیش از در مجموعه فیلم‌های مردان ایکس (X-Men) اثر فاکس قرن بیستم دیده بودیم.

فروش بلیت Deadpool & Wolverine از دوشنبه هفته جاری در وب سایت Fandango آغاز شد و با گذشت تنها دو روز رکورد جدیدی را به ثبت رساند. محصول مشترک مارول و والت دیزنی (Walt Disney) حالا بالاترین میزان فروش بلیت را در میان تمامی آثار سال ۲۰۲۴ میلادی دارد. همچنین بیشترین فروش بلیت را در مقایسه با قسمت‌های پیشین ددپول به ثبت رساند. جرمی هین لاین (Jerramy Hainline)، یکی از مدیران Fandango درباره رکوردزنی قسمت سوم ددپول گفت:

ددپول و ولورین ثابت کرده‌اند زوج پویایی بوده و حتی قبل از اینکه روی پرده نقره‌ای بیایند، رکوردها را می‌شکنند. موفقیت فیلم در زمینه پیش فروش بلیت نشانه‌ای از جذابیت و هیجان بالایی است که این دو شخصیت در مخاطبان سراسر کشور بوجود می‌آورند.

سالن‌های سینما در سال ۲۰۲۴ میلادی شاهد اکران آثار شاخصی بوده‌اند که برای مثال می‌توان به Kung Fu Panda 4 ،Godzilla x Kong: The New Empire ،Dune: Part Two و Kingdom of the Planet of the Apes اشاره کرد. عملکردی که این فیلم‌ها در زمینه پیش فروش بلیت داشته‌اند، ضعیفتر از Deadpool & Wolverine بوده است. بد نیست بدانید، فیلم Taylor Swift: The Eras Tour در سال گذشته میلادی بهترین عملکرد را در زمینه پیش فروش بلیت داشت.

فیلم Deadpool & Wolverine در مرداد ماه به سینماهای آمریکا خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments