1%
  • 0/10

دلیل غیبت مگنیتو در ریبوت مردان ایکس مشخص شد

پای یک اثر دیگر در میان است

دلیل غیبت مگنیتو در ریبوت مردان ایکس مشخص شد ۱ ۰۴ دی ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
فیلم جدید مردان ایکس

دنیل ریچمن (Daniel Richtman) یک افشاگر فعال در حوزه فیلم و سریال ابرقهرمانی بوده و اطلاعاتی را از فیلم جدید مردان ایکس لو داده است.

والت دیزنی (Walt Disney) چند سال پیش مبلغ گزافی را پرداخت و استودیوی فاکس قرن بیستم را بهمراه دارایی‌های ارزشمندش تصاحب کرد. از مهمترین دارایی‌ها می‌توان امتیاز شخصیت‌های مردان ایکس (X-Men)را نام برد. به بیان دقیقتر، والت دیزنی یا زیرمجموعه‌هایش از جمله مارول حالا می‌توانند از شخصیت‌های این فرنچایز در فیلم‌ها یا سریال‌های خود استفاده کنند.

مارول اضافه شدن مردان ایکس به فرنچایز Marvel Cinematic Universe را چند سال پیش تایید کرد اما هیچ گونه جزئیاتی را در این باره به اشتراک نگذاشت. بدین ترتیب، طرفداران نه می‌دانند مردان ایکس چه زمانی به MCU می‌آیند و نه می‌دانند این اتفاق چطور رخ می‌دهد. البته منابع غیررسمی طی ماه‌های گذشته بیکار ننشسته و اطلاعاتی را پیرامون این شخصیت‌های محبوب فاش کرده‌اند.

دنیل ریچمن یکی از افشاگران قابل اعتمادی است که در حوزه‌های فیلم و سریال ابرقهرمانی فعالیت دارد. او اخیراً اطلاعاتی را از فیلم جدید مردان ایکس به اشتراک گذاشته که ظاهراً روی انجمن جهش یافتگان شرور (Brotherhood of Evil Mutants) تمرکز دارد. ریچمن نگفت این پروژه یک فیلم یا سریال خواهد بود و همچنین اطلاعاتی را پیرامون دست اندرکارانش فاش نکرد. با این حال، تاکید داشت کوین فایگی (Kevin Feige)، مدیر استودیوی مارول به چنین پروژه‌ای علاقه مند است.

اگر ادعای دنیل ریچمن صحت داشته باشد، می‌توان گفت مارول تنها روی ریبوت فیلم‌های مردان ایکس کار نمی‌کند و آثار دیگری را هم با محوریت این شخصیت‌ها در دست ساخت دارد. در ضمن، طی ماه‌های گذشته اطلاعاتی پیرامون ریبوت مردان ایکس فاش شده بود که طبق آن‌ها، مگنیتو در فیلم مزبور حضور نخواهد داشت. غیبت مگنیتو که از شخصیت‌های مهم مردان ایکس است، آن زمان سوال برانگیز بود اما حالا که ساخت اقتباس انجمن جهش یافتگان شرور مطرح شده، کاملاً منطقی است.

انجمن جهش یافتگان شرور یک گروه تحت رهبری مگنیتو بوده و از اعضایش در کمیک بوک‌ها می‌توان میستیک، کوییک سیلور، اسکارلت ویچ (Scarlet Witch)، سیبرتوث و جاگرنات را نام برد. در ضمن، نسخه لایو اکشن این گروه در فیلم‌های قدیمی مردان ایکس به تصویر کشیده شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments