آیا استودیو مارول در کمیک کان سن دیگو 2023 حاضر خواهد شد؟

بازگشت مارول به سالن H

آیا استودیو مارول در کمیک کان سن دیگو 2023 حاضر خواهد شد؟ پارسا خلیلی ۰ ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینما
استودیو مارول در کمیک کان سن دیگو 2023

به‌تازگی آلاکوا کاکس (Alaqua Cox)، ستاره سریال Echo، احتمال حضور استودیو مارول در کمیک کان سن دیگو 2023 را مطرح کرده است.

همایش کمیک کان سن دیگو همواره اهمیت ویژه‌ای برای استودیو مارول داشته، چراکه بهترین بستر برای رونمایی از برنامه‌ها و پروژه‌‌های دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود. سال گذشته کوین فایگی (Kevin Feige) با حاضر شدن در سالن H کمیک کان سن دیگو، ابتدا از نقشه راه فاز پنجم پرده برداشت و سپس با رونمایی از لوگوی دو فیلم Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars، فاز چهارم تا ششم را حماسه مولتی‌ورس نامید.

در انتهای پنل، فایگی تایید کرد که در کمیک کان سال آینده بیشتر درباره فاز ششم صحبت می‌کند. تا امروز هیچ اطلاعات خاصی مبنی بر حضور استودیو مارول در کمیک کان سن دیگو 2023 نبود، تا اینکه آلاکوا کاکس، بازیگر نقش مایا لوپز در آخرین استوری اینستاگرام خود فاش کرد که قرار است در همایش سال جاری شرکت کند. به این معنی که احتمالا استودیو مارول هم طبق وعده خود، در سالن H حضور پیدا خواهد کرد.

بله! اول همایش comiclalooza در تاریخ ۲۷ می، سپس همایش سوپرهیرو کمیک کان سن آنتونیو در تاریخ ۷ ژوئیه و در آخر کمیک کان سن دیگو در تاریخ ۲۲ ژوئیه. بی‌صبرانه منتظر دیدار همتون هستم.

با توجه به اینکه تمامی قسمت‌های سریال Echo قرار است در ماه نوامبر سال جاری از دیزنی پلاس پخش شود، احتمال زیادی وجود دارد که اولین تیزر یا تریلر آن در کمیک کان 2023 به‌صورت اختصاصی یا عمومی به نمایش گذاشته شود. علاوه بر این، احتمال معرفی تیم بازیگران ریبوت Fantastic Four، انتشار اولین تریلر فصل دوم سریال Loki و از همه مهمتر، رونمایی از نقشه راه به‌روز شده فاز پنجم و باقی پروژه‌های فاز ششم بسیار بالاست.

هر شش قسمت سریال Echo در تاریخ ۲۹ نوامبر سال جاری (۸ آذر سال ۱۴۰۲) از دیزنی پلاس پخش خواهند شد.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا