از لوگوی تازه جدیدترین سریال مارول رونمایی شد

تاریخ دقیق انتشار هنوز مشخص نیست

لوگوی جدید سریال آگاتا

مارول ساعاتی قبل از لوگوی جدید سریال آگاتا (Agatha: Darkhold Diaries) رونمایی کرده که عملاً تفاوتی با لوگوی پیشین ندارد.

اگر آثار تولید شده توسط استودیوهای دیگر مانند نتفلیکس (Netflix) را نادیده بگیریم، WandaVision اولین سریال Marvel Cinematic Universe به شمار می‌رود. قصه مشترک اسکارلت ویچ و ویژن نقاط مثبت متعددی را در خود جای داده که بدون شک یکی از آن‌ها کاترین هان (Kathryn Hahn) بود؛ بازیگری که در ابتدا گمان می‌رفت نقش یک همسایه مزاحم را بر عهده دارد اما مشخص شد نقش شخصیت شروری بنام آگاتا هارکنس را ایفا می‌کند.

عملکرد کاترین هان در نقش خود توجه مخاطبان را جلب کرد و باعث شد آگاتا هارکنس به محبوبیت بالایی دست یابد. همین موضوع باعث شده سریال اختصاصی‌اش در لیست انتظار بسیاری قرار بگیرد. جدا از حضور هان، این اثر قرار است مخاطبان را با دنیای جادوگری آشنا کرده و اطلاعات بیشتری در اختیارشان قرار دهد. در ضمن، سریال آگاتا در ابتدا Agatha: House of Harkness نام داشت اما به Agatha: Coven of Chaos تغییر پیدا کرد. حالا هم بعنوان Agatha: Darkhold Diaries شناخته می‌شود.

مارول ساعاتی قبل لوگوی جدید سریال آگاتا را در صفحه رسمی آن قرار داد تا هیچ گونه شک و شبهه‌ای نسبت به تغییر نامش وجود نداشته باشد. به هر حال، عده‌ای احتمال می‌دادند گزارش‌ها اشتباه و عنوانش تغییر نکرده باشد. در ادامه می‌توانید تصویر مورد نظر را مشاهده کنید:

اطلاعات تعدادی از سریال‌های مارول چند وقت پیش در وب سایت رسمی دفتر حق تکثیر ایالات متحده آمریکا قرار گرفت. طبق آن‌ها، آگاتا هارکنس در قسمت اول سریال Agatha: Darkhold Diaries موفق می‌شود از افسون اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) رهایی یافته و خود را از وست ویو خارج کند. او که برای انجام کارهای شرورانه بی‌تابی می‌کند، پی می‌برد قدرت‌هایش را از دست داده است. آگاتا حالا باید راه حلی برای این مشکل بیابد.

سریال آگاتا قرار بوده زمستان امسال منتشر شود اما به دلیل اعتصاب‌ها تاخیر خورد. در حال حاضر تنها می‌دانیم اواخر سال آینده میلادی به دیزنی پلاس خواهد آمد.

3 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا