بازنشستگی مارک والبرگ احتمالاً زودتر از انتظار فرا می‌رسد

مسیری متفاوت در انتظار ستاره فیلم‌های اکشن

بازنشستگی مارک والبرگ احتمالاً زودتر از انتظار فرا می‌رسد سورنا رضایی ۰ ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
بازنشستگی مارک والبرگ

اینطور که بنظر می‌رسد، بازنشستگی مارک والبرگ (Mark Wahlberg) زودتر از چیزی که انتظار می‌رفت رخ خواهد داد.

مارک والبرگ یکی از بازیگران موفق هالیوود به شمار می‌رود که بخاطر نقش آفرینی در آثار کمدی، درام و اکشن توانست به شهرتی جهانی برسد. او همچنین طی سال‌های فعالیت خود موفق شد برای دریافت جوایز معتبری از جمله بفتا و اسکار (Academy Awards) نامزد شود. در ضمن، از شاخص‌ترین فیلم‌هایی که در پرونده هنری والبرگ دیده می‌شوند می‌توان به مجموعه فیلم‌های تبدیل شوندگان (Transformers) و تد (Ted) اشاره کرد.

هنرپیشه و تهیه کننده آمریکایی حدوداً اواسط سال گذشته میلادی مصاحبه‌ای را با رسانه ET Online انجام داد. مارک والبرگ که قرار بود درباره جدیدترین اثرش یعنی Father Stu صحبت کند، در بخشی از مصاحبه به احتمال بازنشستگی زودهنگامش اشاره داشت. از آنجایی که بسیاری از بازیگران شاخص هالیوود با سنی بیشتری همچنان به فعالیت می‌پردازند، اتخاذ چنین تصمیمی کاملاً غیرمنتظره بود.

اینطور که بنظر می‌رسد، بازنشستگی مارک والبرگ بسیار جدی‌تر از چیزی است که گمان می‌شد. او در مصاحبه اخیر خود گفته خانواده، بخصوص فرزندانش برایش در اولویت بوده و مطمئن نیست چه مدت دیگر به بازیگری ادامه می‌دهد. والبرگ همچنین اشاره کرد فعالیتش جلوی دوربین را کاهش می‌دهد تا سرانجام بازنشسته شود:

«در حال حاضر بیشتر از همیشه مشغول کار هستم. فکر نمی‌کنم برای مدت زیاد دیگری با این شدت به بازیگری ادامه دهم.»

بازنشستگی مارک والبرگ به معنای خروج کامل از سینما نخواهد بود و قصد دارد بعنوان تهیه کننده به فعالیتش در این صنعت ادامه دهد:

بخاطر ضرورت فعالیتم بعنوان تهیه کننده را آغاز کردم. نمی‌خواستم منتظر برد پیت (Brad Pitt)، تام کروز (Tom Cruise) یا هر بازیگر دیگری بمانم که قبل از من به شهرت رسیده بود. آن زمان بازیگرانی مثل لئوناردو دیکاپریو (Leonardo DiCaprio) باید فیلم را رد می‌کردند تا به آن می‌پیوستم.

از جدیدترین فیلم‌های بازیگر و تهیه کننده آمریکایی می‌توان Arthur the King، Our Man From Jersey و The Family Plan را نام برد که در حال حاضر هیچ کدام تاریخ اکرانی ندارند.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا