تماشا کنید: تاریخ انتشار فیلم اکشن Infinite با هنرنمایی مارک والبرگ مشخص شد

آنتوان فوکوآ و اکشنی دیگر!

سرویس استریم پارامونت پلاس با همکاری وب سایت IGN تاریخ انتشار Infinite را از طریق یک تریلر اعلام کرده است.

با گسترش اینترنت و افزایش سرعت آن در بسیاری از کشورهای جهان، امکان تماشای آنلاین فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی مهیا شده است. در چنین شرایطی، بسیاری از استودیوها تصمیم گرفتند سرویس استریم اختصاصی خود را راه‌اندازی کنند. یکی از استودیوها، پارامونت پیکجرز است. با همه‌گیری ویروس کرونا و تعطیلی بلند مدت سینماها، پارامونت فیلم‌های مورد انتظار خود مانند قسمت‌های جدید ماموریت غیرممکن را تاخیر زد اما باقی فیلم‌هایش را به سرویس‌های استریم فرستاد. تعدادی از فیلم‌ها مانند The Tomorrow War به سرویس‌های رقیب فروخته شدند و تعدادی دیگر مانند Infinite هم در آستانه انتشار در سرویس استریم پارامونت پلاس قرار دارند؛ سرویسی که فعالیت رسمی خود را از مارس سال جاری میلادی آغاز کرده است.

Infinite بر اساس رمان The Reincarnation Papers اثر اریک مایکرانز (Eric Maikranz) بوده و درباره مردی به نام ایون مک‌کولی است. او مهارت‌هایی دارد که هرگز تلاشی برای یادگیری‌شان انجام نداده و خاطره‌هایی را به یاد می‌آورد که هیچ کدام به او تعلق ندارند. در حالی که شخصیت داستانی شرایط روحی خوبی ندارد، با گروهی مواجه می‌شود که پاسخ پرسش‌هایش را در اختیار دارد. آن‌ها فاش می‌کنند تمامی مهارت‌ها و تمامی خاطرات گنگ به زندگی‌های پیشین ایون مربوط می‌شوند. او با هر بار مرگ به زمین بازگشته و زندگی تازه‌ای را تجربه می‌کند.

پارامونت پلاس ساعاتی قبل با همکاری وب سایت IGN ویدیویی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته که تاریخ انتشار Infinite را اعلام می‌کند. بر این اساس، فیلم جدید آنتونی فوکوا (Antoine Fuqua) از تاریخ ۲۰ خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۰ ژوئن) قابل‌تماشا خواهد بود. در ضمن، ویدیویی که منتشر شده در واقع اولین تریلر است. ویدیوی مزبور حدودا ۳ دقیقه زمان داشته و با یک بازجویی شروع می‌شود. فردی مرموز وارد اتاق شده و چند وسیله را مقابل ایون مک‌کولی قرار می‌دهد. سپس هفت‌تیر خود را با یک گلوله پر کرده و می‌پرسد کدام وسیله به او تعلق دارد. با هر بار پاسخ نادرست، فرد کت و شلوار پوش شلیک می‌کند.

پس از چند بار فشار شدن ماشه، نوبت به آخرین وسیله می‌رسد. مرد کت و شلوارپوش می‌گوید آخرین فرصت ایون مک‌کولی فرا رسیده و در صورت دروغ گفتن، ماشه را فشار داده و تنها گلوله موجود در سلاح شلیک خواهد شد. پروتاگونیست به محض اینکه شلاق را در دستانش می‌گیرد، خاطراتی را به یاد می‌آورد که متعلق به قرن‌ها قبل است. با رخ دادن این اتفاق، مرد کت و شلوار می‌گوید: «سلام، دوست قدیمی.» در همین حین، یک دختر جوان با خودروی خود وارد شده و ایون را از مهلکه نجات می‌دهد. در ادامه شاهد یک تعقیب و گریز در ساختمان پلیس هستیم.

مارک والبرگ (Mark Wahlberg)، تنها بازیگر شناخته‌شده‌ای نیست که جلوی دوربین Infinite رفته است. چیویتل اجیوفور (Chiwetel Ejiofor)، سوفی کوکسون (Sophie Cookson)، دیلن اوبرایان (Dylan O’Brien) و روپرت فرند (Rupert Friend) هم در آن حضور دارند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا