تماشا کنید: از ظاهر ویکتور سالیوان در فیلم Uncharted رونمایی شد

روزهای هیجان‌انگیز طرفداران آنچارتد

کلیپ کوتاهی که ساعاتی قبل در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام منتشر شد، از ظاهر ویکتور سالیوان در فیلم Uncharted رونمایی می‌کند.

اقتباس سینمایی آنچارتد را می‌توان یکی پروژه‌های پر فراز و نشیب یک دهه‌ی اخیر نامید. محصول سونی پیچکرز رلیسینگ از سال ۲۰۰۸ میلادی در دست ساخت قرار گرفت اما کارگردانانش را یکی پس از دیگری و بنا به دلایلی از دست داد. این شرایط ادامه داشت تا اینکه روبن فلیشر (Ruben Fleischer) خالق مجموعه‌ی Zombieland به تیم تولید پیوست. با آماده شدن نسخه‌ی نهایی فیلمنامه و همچنین انتخاب بازیگران نقش‌های اصلی، همه چیز برای ضبط اولین صحنه‌ها آماده به نظر می‌رسید که کرونا به یک بحران جهانی تبدیل شد. حال و با گذشت چندین ماه، شرایط تا حدودی بهبود یافته و آثار سینمایی و سریالی به شرط رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجازه‌ی از سر گیری فیلمبرداری را دریافت کرده‌اند.

مارگ والبرگ (Mark Wahlberg) بازیگر و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی ساعاتی قبل کلیپ کوتاهی را از طریق اکانت اینستاگرامی خود به اشتراک گذاشت که از ظاهر ویکتور سالیوان در فیلم Uncharted رونمایی می‌کند. والبرگ سال‌ها پیش به عنوان بازیگر نقش نیتن دریک انتخاب شده بود اما پس از گرفتار شدن پروژه در برزخ پیش‌تولید و افزایش سن او، تصمیم گرفت از تیم بازیگری کنار برود. پس از اینکه نقش اصلی به تام هالند (Tom Holland) رسید، والبرگ بازگشت و اینبار نقش سالی را بر عهده گرفت. ویدیویی که او در اینستاگرام منتشر کرده، هیچ نکته‌ی داستانی‌ای را شامل نشده و تنها ظاهر ویکتور را نشان می‌دهد. از نکات جالب گریم والبرگ می‌توان به سبیلش اشاره کرد که باعث شده شباهت بسیاری به شخصیت مورد بحث داشته باشد.

احتمالا با دیدن کلیپ برای شما سوال شده چرا رنگ سبیل مارک والبرگ خرمایی است، در حالی که این شخصیت در بازی‌های آنچارتد سبیل‌هایی خاکستری رنگ داشته است. دلیل انتخاب چنین رنگی به زمان رخ دادن اتفاقات فیلم مربوط می‌شود. جدیدترین محصول سونی پیکچرز رلیسینگ اقتباسی مستقیم از بازی‌های ویدیویی نبوده و حکم یک پیش درآمد را برای آن‌ها دارد؛ پیش درآمدی که به دوران نوجوانی نیتن دریک می‌پردازد. با در نظر گرفتن این مورد، منطقی است که سالی چهره‌ای جوانتر داشته باشد. در ضمن، نسخه‌ی میانسال این شخصیت در فلش‌بک‌های Uncharted 3: Drake’s Deception حضور داشت. رنگ سبیل‌های مارک والبرگ شباهت انکارناپذیری به رنگ سبیل‌های سالی در آن صحنه‌ها دارد.

به غیر از تام هالند و مارک والبرگ، نام سه فرد دیگر هم در تیم بازیگری Uncharted دیده می‌شود: نفر اول، آنتونیو باندراس (Antonio Banderas) هنرپیشه و تهیه‌کننده‌ی مشهور اسپانیایی است. طبق گمانه‌زنی‌ها، او به عنوان شخصیت منفی داستان جلوی دوربین ظاهر خواهد شد؛ نفر دوم، سوفیا تیلور علی (Sophia Taylor Ali) نام دارد که با ایفای نقش در سریال Grey’s Anatomy شناخته می‌شود؛ نفر سوم و پایانی هم تاتی گابریل (Tati Gabrielle) است با حضور در سریال‌های Chilling Adventures of Sabrina و The 100 نامی برای خود دست و پا کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا