1%
  • 0/10

تام هالند و مارک والبرگ در تصویر جدید فیلم Uncharted در کنار یکدیگر دیده شدند

تام هالند در لباس شکارچی جوان

تام هالند و مارک والبرگ در تصویر جدید فیلم Uncharted در کنار یکدیگر دیده شدند ۰ ۰۴ خرداد ۱۴۰۰ اخبار سینما کپی لینک
تصویر جدید فیلم Uncharted

در تصویر جدید فیلم Uncharted تام هالند (Tom Holland) و مارک والبرگ (Mark Wahlberg9 در نقش نیتن درک (Nathan Drake) و سالی (Sully) دیده شدند.

در نهایت سونی تصویری از فیلم Uncharted که بر اساس بازی محبوبی با همین نام که توسط استودیو ناتی داگ (Naughty Dog) ساخته شده، منتشر کرد.  

در این اثر تام هالند که او را پیشتر به علت بازی زیبای او در فیلم‌های استودیو مارول در نقش مرد عنکبوتی می‌شناسیم، نقش نیتن درک، شخصیت اصلی داستان را بازی کرده و مارک والبرگ به عنوان سالی پدر نیتن حضور خواهد داشت. نیتن جوان، شکارچی گنج و غنیمت‌های ارزشمند باستانی و افسانه‌ای در سراسر جهان بوده و در این راه پدر او سالی نیز نیتن را همراهی می‌کند.  

علوه بر تام هالند و مارک والبرگ، هنرمندان بزرگ دیگری چون آنتونیو باندراس (Antonio Banderas) و سوفیا تیلور علی (Sophia Taylor Ali ) در نقش‌های کلویی فریزر (Chloe Frazer) و تاتی گابریل (Tati Gabrielle) در این فیلم حضور خواهند داشت. 

ساخت فیلم Uncharted از سال ۲۰۰۸ آغاز شده است، زمانی که تهیه کننده موفق آوی آراد (Avi Arad) به استودیو سونی پیوست تا بازی‌های کامپیوتری را به سینما برده و به آن‌ها جانی تازه ببخشد. با این حال کارگردان‌ها و هنرمندان زیادی از جمله دیوید راسل (David O. Russell)، نیل برگر (Neil Burger)، شاون لوی (Shawn Levy) و ست گوردون (Seth Gordon) با او ملاقات کرده و اکثرا به نتجیه‌ای مطلوب نرسیدند. تا که در نهایت روبن فلیشر (Ruben Fleischer) به عنوان کارگردان این فیلم انتخاب شد.  

مارک والبرگ نیز که پیش از هالند برای نقش نیتن درک انتخاب شده بود، نقش سالی را برعهده خود گرفته و ستاره نقش مردعنکبوتی حاضر تام هالند، نقش نیتن را بر عهده گرفت و در سال ۲۰۱۷،  قرار داد خود را با سازندگان فیلم Uncharted امضا کرد. به تازگی نیز تصویری از این دو هنرمند در مجله New York Times و در مقاله‌ای که به تلاش هالیوود برای آوردن عناوین بزرگ بازی‌های کامپیوتری به عرصه سینما، اشاره می‌کند، منتشر شده که هالند و والبرگ را در لباس نیتن و سالی نشان می‌دهد. 

اگرچه جزییات چندانی در رابطه با فیلم و داستان آن با توجه به این تصویر مشخص نیست و تنها ظاهر تازه سالی و پسرش نیتن را در این تصویر می‌بینیم، با این حال انتشار این عکس مشخص می‌کند که فیلمی بزرگ و پر قدرت در انتظار اکران بوده و طرفداران بازی آنچارتد بسیار غافلگیر خواهند شد. 

باور این امر که نزدیک به ۱۵ سال از زمان شروع این پروژه می‌گذرد و این پروژه هنوز ادامه دارد بسیار عجیب و سخت است. با این حال با توجه به واکنش‌های طرفداران که تنها با انتشار یک عکس برانگیخته می‌شود مشخص است که آن‌ها هنوز هم مشتاقانه منتطر ساخت و اکران این اثر هستند. ابتدا در سال گذشته تصویری از تام هالند منتشر شد که لباس مشهور و نمادین نیتن را به تن داشت که با توجه بسیار زیاد طرفداران مواجه شد. تا اکران این فیلم تقریبا شش ماه زمان باقی مانده و انتشار هر محتوایی از روند ساخت فیلم برای طرفداران این فرنچایز بسیار امیدبخش و خوشایند خواهد بود. بر اساس تصویر جدید فیلم Uncharted به نظر می‌رسد که این تصویر به اوایل ماجراجویی این پدر و پسر مربوط می‌شود چراکه هنوز رگه‌های نقره‌ای چندان زیادی در بین موهای والبرگ دیده نمی‌شود. 

اگرچه ممکن است برخی از طرفداران پس از دیدن این عکس نا امید شده که چرا سالی سیبیل منحصر به فرد خود را بر چهره ندارد. فیلم برداری این فیلم در ماه اکتبر آغاز شده و زمان زیادی باقی مانده تا سازندگان تلاش خود را کرده و ظاهر و باطن این فیلم را تا حد امکان به خود بازی نزدیک کنند. اکنون پس از انتشار این تصویر طرفداران منتظر انتشار یک تریلر از فیلم Uncharted هستند تا بیشتر با فضای این فیلم و داستان آن آشنا شوند. 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments