تام هالند از چالش‌های بازی در فیلم Uncharted می‌گوید

نقشی متفاوت نسبت به مرد عنکبوتی

فیلم Uncharted

تام هالند، بازیگر مرد عنکبوتی در در جهان سینمایی Marvel که وظیفه ایفای نقش نیتن دریک در فیلم مورد انتظار Uncharted را نیز بر عهده دارد، در جدیدترین مصاحبه‌ی خود درباره‌ی چالش‌های بازی در این فیلم و شخصیت محبوب نیتن دریک صحبت کرده است.

فیلم Uncharted، پس از سال‌ها انتظار و چندین بار از دست دادن کارگردان‌های مختلف، بالاخره قرار است در سال میلادی آینده اکران شود. تام هالند که بیشتر از هر چیزی طرفداران او را به خاطر ایفای نقش مرد عنکبوتی در جهان سینمایی Marvel و فیلم The Devil All the Timeمی‌شناسند، در این عنوان نقش یکی از قهرمانان بزرگ و دوست‌داشتنی برند PlayStation یعنی نیتن دریک را ایفا کرده است. فیلمبرداری فیلم Uncharted مدتیست که به پایان رسیده است.

اکنون تام هالند به تازگی درباره این فیلم و نقش خود در آن، صحبت کرده و گفته که بازی در نقش نیتن دریک، یکی قسمت‌های سخت زندگی حرفه‌ای او بوده است. در مقایسه با شاخص‌ترین نقش این بازیگر یعنی مرد عنکبوتی، بازی به عنوان دریک کار متفاوت‌تری است و تام هالند برای به تصویر کشیدن او کار دشواری در پیش داشته است.

او در مصاحبه با پادکست Vanity Fair’s Little Gold Men درباره فیلم Uncharted و روند تولید آن توضیح داد. او در اینباره می‌گوید:

این یک تجربه شگفت‌انگیز بود. در واقع بازی در این فیلم چالشی بزرگتر از آنچه که فکر می‌کردم، برای من داشت. این یک نوع فیلم بسیار بسیار متفاوت از آنچه که من به بازی در آن‌ها در عادت کرده‌ام، است.

هالند همچنین در رابطه با بازی در نقش نیتن دریک گفت:

بازی در نقش پیتر پارکر، به نوعی حس بازی کردن در نسخه‌ای از خودم را به من می‌دهد که فقط کمی جوان‌تر است، اما نیتن دریک کسی است که من خیلی شبیه به او نیستم و بدیهی است که من در نقش او پیرترم. اما با اینحال، روند کار بسیار جالب بود و من واقعا لذت بردم. من در آن فیلم کارهای بزرگی انجام داده‌ام که به شدت به آن‌ها افتخار می‌کنم.

تا این لحظه، هنوز هیچ تریلری از فیلم Uncharted منتشر نشده است و هنوز تصورات خیلی دقیقی از نیتن دریکی که تام هالند بازی کرده، نداریم، با این حال خود تام هالند معتقد است نقشی که او ایفا کرده به ایندیانا جونز و جیمز باند شباهت دارد.

باید دید که آیا این اثر می‌تواند انتظارات طرفداران را برآورده سازد یا خیر. فیلم Uncharted در تاریخ ۱۱ فوریه ۲۰۲۲ (۲۲ بهمن ۱۴۰۰) اکران خواهد شد. روبن فلیشر، کارگردان فیلم‌های Zombieland و Venom، وظیفه‌ی کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته است و تام هالند به عنوان نیتن دریک، مارک والبرگ به عنوان ویکتور سالیوان، سوفیا تیلور علی به عنوان کلوئی فریزر، آنتونیو باندراس و همچنین تاتی گابریل در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا