صداپیشه‌ی شخصیت Darth Maul: فصل دوم The Mandalorian مخاطب را شگفت‌زده خواهد کرد

سم ویتور: فصل دوم مخاطبان را غافلگیر می‌کند

صداپیشه‌ی شخصیت Darth Maul: فصل دوم The Mandalorian مخاطب را شگفت‌زده خواهد کرد نیکان صبوری ۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ دیزنی پلاس
صداپیشه‌ی Darth Maul فصل دوم The Mandalorian

سم ویتور که بیشتر به دلیل صداپیشه‌ی شخصیت Darth Maul شناخته می‌شود، در مصاحبه‌ی اخیرش از فصل دوم The Mandalorian اطلاعاتی را منتشر کرد.

بدون شک شخصیت Darth Maul در دنیای جنگ ستارگان نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. این شخصیت منفی و دوست داشتنی اولین بار در فیلم Star Wars: Episode I – The Phantom Menace حضور داشت و نقش مهمی را در روایت داستان ایفا کرد.

اگر از طرفداران جنگ ستارگان هستید، بدون شک اسم سریال The Mandalorian را شنیده‌اید. این سریال در مورد ماجراجویی‌‌های یک مندلورین با یک بچه از نژاد یودا است که این بچه برای مدت طولانی مورد توجه‌مخاطبان فضای مجازی بود. حال با به پایان رسیدن فصل اول سریال The Mandalorian در سال گذشته حرف‌ها، تئوری‌ها و پیش‌بینی‌های زیادی برای فصل بعدی با توجه به خط زمانی داستانی بین طرفداران رد و بدل می‌شود.

یکی از پر بحث‌ترین نکات این سریال امکان حضور شخصیت Darth Maul است. در انیمیشن سریالی Star Wars: The Clone Wars شاهد سکانس و گفت‌وگوهایی بودیم که به نظر می‌رسد، سازندگان زمینه‌های حضور Darth Maul در سریال The Mandalorian فراهم کردند.

حال سم ویتور که بیشتر به دلیل صداپیشه‌ی شخصیت Darth Maul در سری جنگ ستارگان شناخته می‌شود، در آخرین مصاحبه‌ی خود بدون اشاره‌ای به جزئیات، از فصل دوم The Mandalorian تعریف و تمجید کرد. او گفت:

چیز‌هایی هست که دیو فیلونی می‌خواهد در فصل دوم The Mandalorian نشان دهد و همین چیز‌ها کافی است که طرفداران به از دیدن سریال شگفت زده شوند. این اتفاق به این دلیل رخ می‌دهد که دیو و جرج غریزه‌ی یکسانی در مورد موضوعات مختلف دارند.

دیو فیلونی، نویسنده‌ی ارشد سریال The Mandalorian بوده و دو قسمت این سریال را کارگردانی کرده؛ جرج لوکاس هم که سم ویتور از آن نام برده، در واقع خالق اصلی دنیای جنگ ستارگان است.

سم ویتور در مصاحبه گفت که توانایی حضور در سریال را ندارد ولی اگر تیم تولید به او احتیاج داشته باشند، به آن‌ها کمک می‌کند. تا به امروز از صدای سم ویتور برای شخصیت Darth Maul در انیمیشن سریالی Star Wars: The Clone Wars، فیلم سینمایی Solo: A Star Wars Story و بازی ویدویی Star Wars Battlefront II استفاده شده است.

فصل دوم سریال مندلورین مهرماه سال جاری از شبکه‌ی استریم دیزنی‌پلاس پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا