زمینه‌سازی فصل دوم سریال The Mandalorian با شخصیت Darth Maul

شرکت دیزنی هرچه بیشتر طرفداران استار وارز را آماده‌ی دومین فصل سریال محبوب خود می‌کند

شخصیت Darth Maul سریال The Mandalorian

شرکت دیزنی با بازگرداندن دوباره‌ی شخصیت Darth Maul در فصل پایانی سریال Star Wars: The Clone Wars زمینه را برای اتفاقات فصل دوم سریال The Mandalorian آماده می‌کند.

اگر جزو طرفداران پیگیر محصولات مختلف فرنچایز استار وارز باشید، پس حتما می‌دانید که شخصیت Ahsoka Tano نقش اصلی سریال Star Wars: The Clone Wars قرار است در دومین فصل از سریال The Mandalorian حضور پیدا کند. حال در قسمت جدید فصل پایانی The Clone Wars شاهد حضور شخصیت محبوبی هستیم که زمینه‌ساز حضور آسوکا می‌شود.

این شخصیت کسی نیست جز Darth Maul ارباب سیث که جزو محبوب‌ترین شخصیت‌ها نزد طرفداران است. آخرین بار که او را دیدیم، به انتهای فیلم Solo: A Star Wars Story باز می‌گشت. حال با حضور Darth Maul در اپیزود جدید The Clone Wars با نام Together Again شاهد وصل شدن اتفاقات این سریال به آن فیلم و همچنین فصل دوم The Mandalorian هستیم.

در این قسمت، آسوکا موفق می‌شود تا از زندان Pyke Syndicate فرار کند. در مسیر فرار او تعدادی از Pyke ها را در حال مکالمه با Darth Maul می‌بیند. صحبت‌های ماول در این سکانس، ارتباط‌دهنده‌ی داستان با فیلم Solo است. آسوکا در انتها با Bo-Katan رهبر گروه Nite Owls در سیاره‌ی Mandalore ملاقات می‌کند که در ادامه، به اتفاقات سریال مندلورین مرتبط می‌شود.

فصل نهایی سریال Star Wars: The Clone Wars در حال حاضر پخش منظم خود را سپری می‌کند تا بدین ترتیب پس از تقریبا دوازده سال با آن خداحافظی کنیم. پخش دومین فصل The Mandalorian برای ماه اکتبر ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده؛ اما با توجه به وضعیت کنونی که تولید تمام فیلم‌ها و سریال‌های شرکت دیزنی به خاطر شیوع کرونا متوقف شده است، احتمالا پخش این سریال هم به تعویق بیافتد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا