همکاری هنری کویل و کارگردان جان ویک در یک فیلم فانتزی

این اثر توسط لاینزگیت ساخته می‌شود

هنری کویل و کارگردان جان ویک

رسانه Deadline در جدیدترین گزارش اختصاصی خود از همکاری هنری کویل و کارگردان جان ویک برای ساخت قسمت جدید Highlander خبر داده است.

رسانه‌ها در سال ۲۰۲۱ میلادی اعلام کردند ریبوت Highlander احتمالاً  ساخته می‌شود. این مجموعه با انتشار کوه نشین در سال ۱۹۸۶ میلادی شکل گرفت که به هیچ وجه در زمینه مالی موفق نبود اما بمرور زمان طرفداران بسیاری پیدا و به لیست فیلم‌های کالت راه پیدا کرد. از همین رو، سه دنباله و یک سریال برای آن ساخته شد که آخرینش به سال ۲۰۰۷ برمی‌گردد.

جدیدترین گزارش Deadline به ریبوت Highlander اختصاص داده شده که حاصل همکاری هنری کویل و کارگردان جان ویک یعنی چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) خواهد بود. این پروژه چراغ سبز استودیوی لاینزگیت را دریافت کرده و بودجه‌ای بیش از ۱۰۰ میلیون دلار خواهد داشت. رسانه ددلاین گفته دست اندرکاران فیلم به موفقیتش خوشبین بوده و امیدوار هستند زمینه ساز شکل گیری یک فرنچایز فانتزی جدید شود. در ضمن، فیلمبرداری سال آینده میلادی آغاز خواهد شد.

هنری کویل (Henry Cavill) با در سریال The Witcher نشان داد از پس ایفای نقش در آثار فانتزی برمی‌آید. چاد استاهلسکی هم یک بدلکار بود تا اینکه با مجموعه فیلم‌های John Wick توانست خودش را بعنوان یک فیلمساز اکشن مطرح کند. او طی یک دهه گذشته نه تنها مشغول تولید قسمت‌های جدید جان ویک بوده، بلکه در ساخت Bruised و Day Shift هم مشارکت داشت. استاهلسکی همچنین قرار است اسپین آف جان ویک یعنی Ballerina و فیلم Ghost of Tsushima را جلوی دوربین ببرد.

داستان مجموعه فیلم‌های Highlander درباره گروهی از جنگجویان نامیرا است که قدرتشان از یک انرژی به نام کوییکنینگ (Quickening) سرچشمه گرفته و تنها در صورتی جانشان را از دست می‌دهند که سرشان قطع شود. این جنگجویان از قرن‌ها پیش مشغول کشتن هم بوده‌اند تا قدرت یکدیگر را بدست آورده و در نهایت، به قدرتمندترین جنگجو تبدیل شوند.

ریبوت Highlander فعلاً تاریخ انتشاری ندارد.

1 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا