اطلاعات جدیدی از فیلم Ghost of Tsushima منتشر شد

اثری که احتمالا پروژه بعدی کارگردان جان ویک باشد

اطلاعات جدیدی از فیلم Ghost of Tsushima منتشر شد عرفان بدری ۱ ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
فیلم Ghost of Tsushima

کارگردان مجموعه فیلم‌های John Wick، چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) به تازگی اطلاعات جدیدی در رابطه با فیلم Ghost of Tsushima به اشتراک گذاشته و تاکید کرده که مشتاق است تا هر چه زودتر ساخت این اقتباس از بازی محبوب استودیوی ساکر پانچ (Sucker Punch) را آغاز کند.

چاد استاهلسکی به تازگی در پادکست Happy, Sad, Confused به میزبانی جاش هورویتز (Josh Horowitz) حضور پیدا کرده و در آن درباره مسائل مختلفی مثل فیلم John Wick: Chapter 4، ریبوت Highlander با بازی هنری کویل (Henry Cavill) و همچنین فیلم مورد انتظار Ghost of Tsushima که اقتباسی از بازی انحصاری پلی‌استیشن (PlayStation) با همین نام خواهد بود.

این طور که چاد استاهلسکی می‌گوید او بسیار مشتاق و هیجان‌زده است تا ساخت فیلم Ghost of Tsushima را آغاز کند و احتمالا این اثر پروژه بعدی او خواهد بود. بنابراین وقتی که اعتصاب انجمن نویسندگان و بازیگران آمریکا به پایان رسید، این کارگردان پروژه را وارد مرحله اصلی تولید می‌کند. یکی از دلایلی که استاهلسکی برای ساخت این فیلم هیجان‌زده است، این است که او می‌خواهد برای شخصیت‌های ژاپنی از بازیگران کاملا ژاپنی و برای مغول‌ها از بازیگران آسیایی استفاده کند. این قرار است برای او چالش‌های هیجان‌انگیزی را ایجاد کند که استاهلسکی به آن علاقه‌مند است و می‌تواند کارهالی جالبی انجام دهد.

او همچنین گفت که البته لازم نیست همه چیز به زبان ژاپنی فیلمبرداری شود تا همه با زیرنویس انگلیسی فیلم را تماشا کنند، زیرا امکان این که فیلم را به زبان ژاپنی ساخت نیز وجود دارد. علاوه بر آن استاهلسکی گفت که علاقه دارد تا از Kurosawa Mode نیز در فیلم خود استفاده کند، این حالت یک فیلتر بصری در بازی بود که با سیاه و سفید کردن آن باعث می‌شد به آثار کارگردان محبوب ژاپنی، آکیرا کوروساوا (Akira Kurosawa) شبیه شود. او در حال گفتگو است تا شاید بتواند فیلم را به شکل سیاه و سفید فیلمبرداری کند، اما هنوز تصمیم نهایی در این رابطه گرفته نشده است. در پایان نیز استاهلسکی گفت که قرار است فناوری‌های مدرن مختلفی در تولید این اثر استفاده شود تا زیبایی‌های محیط ژاپنی را مانند بازی Ghost of Tsushima به نمایش بگذارد.

فیلم مورد انتظار Ghost of Tsushima در حال حاضر هیچ تاریخ اکرانی ندارد و حتی نمی‌دانیم فیلمبرداری آن چه زمانی آغاز می‌شود.

3.4 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا