عوامل سریال Lost چه نظری درباره‌ی ریبوت آن دارند؟

قسمت پایانی این سریال به‌تازگی ده سالگی خود را جشن گرفت

ریبوت سریال Lost

به مناسبت دهمین سالگرد پخش قسمت پایانی سریال Lost تعدادی از بازیگران این اثر معروف به صحبت درباره‌ی آن و همچنین احتمال ساخت یک ریبوت پرداختند.

سریال Lost در زمان پخش خود بین سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۰ میلادی، یکی از بهترین و محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیونی دوره‌ی خود محسوب می‌شد. سریالی که جوایز متعددی کسب کرد و به عنوان بهترین سریال درام در مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۰۶ شناخته شد. سه روز پیش، دهمین سالگرد پخش آخرین قسمت از این سریال بود. اپیزودی که برعکس جریان اصلی سریال، انتقاد زیادی در پی داشت و طرفداران بسیاری از آن ناراضی بودند. به هر حال ده سال پیش پرونده‌‌ی این سریال بسته شد، اما لحظات خاص و جذابی که خلق کرد همواره در ذهن مخاطبانش باقی می‌ماند.

به مناسبت این سالگرد، عده‌ای از بازیگران و اعضای سازنده‌ی سریال Lost به گفتگو با سایت The Independent پرداختند و درباره‌ی خود سریال، پایان آن و همچنین احتمال ساخت یک ریبوت از آن پرداختند. خبرنگار سایت ایندیپندنت در بخشی از مصاحبه، به شایعاتی درباره‌ی آغاز پروژه‌ی ریبوت این سریال توسط شبکه‌ی ABC پرداخت و حتی به این موضوع اشاره کرد که مدیر برنامه‌ریزی این شبکه در ژوئن ۲۰۱۹ هم علاقه‌مند به انجام چنین کاری است.

در پاسخ به این موضوع، ابتدا Henry Ian Cusick بازیگر نقش Desmond Hume که از فصل دوم وارد سریال می‌شود به صحبت پرداخت:

فکر می‌کنم یک ریبوت می‌تواند واقعا جالب باشد. من واقعا هیجان‌زده می‌شوم که ببینم اگر از ما می‌پرسیدند که برگردیم، چه کاری انجام می‌دادیم. من حدس می‌زنم که راه واضح این باشد که Hurley و Benjamin Linus در جزیره باشند؛ اما بله، من برای آن آماده هستم. این سریال، سریال جذابی بود و محصولات در تمام دوران ریبوت می‌شوند. من در حال حاضر روی MacGyver کار می‌کنم که در دهه‌ی ۱۹۷۰ میلادی محصول بزرگی بود.

پس از آن نوبت به Nestor Carbonell بازیگر نقش Richard Alpert که از فصل سوم به سریال اضافه شد رسید تا در این باره صحبت کند:

من حاضرم با دیمن (لیندلوف یکی از خالقان سریال که سریال‌های The Leftovers و Watchmen را در کارنامه دارد)، کارلتون (یکی از نویسندگان سریال) و آن گروه بازیگران، هر موقعی روی هر پروژه‌ای کار کنم و اگر آن‌ها چیزی معنی‌دار یافته‌اند که از چیزی که قبلا خلق کرده‌اند فراتر عمل می‌کند و اگر این معنی‌دار باشد که از سمت آن‌ها می‌آید، پس من اولین نفر می‌شوم که کار را قبول می‌کند. سریال Lost از بسیاری جهات یک موهبت بود؛ این سریال زندگی من و خانواده‌ام را تغییر داد. همسر من در واقع یک کتاب نوشته است که سال آینده منتشرش خواهد کرد و درباره‌ی سریال از زاویه‌ی دید او است. بازگشت به آن سریال در فرمی دیگر یک موهبت دیگر خواهد بود.

در نهایت هم نوبت به Carlton Cuse یکی از نویسندگان سریال رسید. کسی که به همین خاطر از سوی مجله‌ی تایم در سال ۲۰۱۰ میلادی جزو ۱۰۰ فرد تاثیرگذار دنیا قرار گرفت:

من و دیمن در مقابل ایده‌ی ریبوت سریال مقاومت کرده‌ایم، اما ما با این مسئله که چنین اتفاقی بیافتد خیلی راحت بوده‌ایم. شخصی خواهد آمد و یک ایده‌ی عالی ارائه خواهد داد که در دنیای لاست اتفاق می‌افتد. این دارایی دیزنی است و ما نسبت به این موضوع که آن‌ها بخواهند کار دیگری با آن انجام دهند کینه نمی‌ورزیم. ما این شانس را داشتیم تا داستان خودمان را بگوییم.

نظر شما چیست؟ دوست دارید تا شاهد بازگشت سریال Lost باشید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا