#مهسا_امینی

دومین تریلر فصل هفتم Agents of S.H.I.E.L.D خبر از یک پیچش داستانی مهم می‌دهد

حالا همه چی به تغییر گذشته بستگی دارد

دومین تریلر فصل هفتم Agents of S.H.I.E.L.D خبر از یک پیچش داستانی مهم می‌دهد سورنا رضایی ۰ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ تریلر (تلویزیون)

بخش تلویزیون استودیوی مارول چندی پیش دومین تریلر فصل هفتم Agents of S.H.I.E.L.D را از طریق توییتر به اشتراک گذاشت.

پس از هفت سال تلاش برای نجات زمین از شر تهدیدهای مختلف، ماجراجویی‌های مامور کالسون و تیمش به تدریج در حال نزدیک شدن به پایان خود هستند. آخرین ماموریت آن‌ها تا حدودی به آنچه در Avengers: Endgame رخ داد شباهت دارد. انتقامجویان در بیست و دومین فیلم دنیای سینمایی مارول به گذشته سفر کردند تا بتوانند اثر فاجعه‌ای که تانوس به بار آورده بود را پاک کنند اما ماموران شلید باید به گذشته رفته و با ایجاد تغییراتی، جلوی کرونیکام‌ها را بگیرند؛ زیرا این نژاد بیگانه می‌خواهد شیلد را نابود کرده و کنترل تمام سیاره‌ی زمین را به‌دست بگیرد.

بخش تلویزیون مارول ساعاتی قبل دومین تریلر فصل هفتم Agents of S.H.I.E.L.D را منتشر کرد. این ویدیوی تبلیغاتی در حدود دو دقیقه زمان داشته و بخش آغازین آن از اولین تریلر برداشته شده است. در این بخش، چند افسر پلیس را می‌بینیم که در یک داروخانه منتظر فرد خاصی هستند. در همین حین، سه شکارچی از نژاد کرونیکام وارد محل قرار شده و دو نفر از پلیس‌ها را به قتل می‌رسانند. سپس یکی از شکارچی‌ها از دستگاهی مخصوص برای برداشتن چهره‌ی تنها پلیس زنده مانده استفاده می‌کند. پس از به پایان رسیدن این بخش، صحنه‌های جدید به نمایش درمی‌آیند. در همین بین، کالسون فاش می‌کند باید هایدرا (بزرگترین دشمن شیلد) را نجات دهند؛ به چه دلیل و چطور، فعلا مشخص نیست.

استودیوی مارول جدا از تریلر، تازه‌ترین پوستر سریال Agents of S.H.I.E.L.D را هم در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است که طراحی خلاقانه‌ای دارد. اگر به لباس شخصیت‌ها دقت کنید، متوجه می‌شوید که لباس هر یک از آن‌ها به یک دوره‌ی زمانی خاص تعلق دارد. برای مثال، فیل کالسون کلاه فدورا و کت پوشیده که با توجه به طراحی‌شان می‌توان گفت به دهه‌ی ۲۰ یا ۳۰ میلادی مربوط می‌شوند. مثال دیگر، یو-یو رودریگز است. او ژاکتی به تن دارد که در دهه‌ی ۷۰ میلادی مد محسوب می‌شد.

پس از افزایش موفقیت‌های دنیای سینمایی، مارول تصمیم گرفت به حوزه‌ی تلویزیون هم ورود پیدا کند. در نتیجه، با شبکه‌ها و سرویس‌های مختلف از جمله نتفلیکس و ABC وارد همکاری شد و اقتباس تلویزیونی تعدادی از کمیک بوک‌ها از جمله گوست رایدر، دردویل و جسیکا جونز را تولید کرد. ساخت این محصولات ادامه داشت تا اینکه کوین فایگی (Kevin Feige) در کنار بخش فیلم، مدیریت بخش تلویزیون را هم بر عهده گرفت. یکی از مهم‌ترین تغییراتی که او به وجود آورد، لغو سریال‌ها بود تا بدین ترتیب تمرکز استودیو به‌طور کامل روی نسل جدید آثار تلویزیونی از جمله The Falcon and the Winter Soldier قرار بگیرد.

در پایان، لازم به ذکر است که فصل پایانی سریال Agents of S.H.I.E.L.D از تاریخ ۷ خرداد (مصادف با ۲۷ مه) روی آنتن شبکه‌ی ABC خواهد رفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا