#مهسا_امینی

سریال For Life برای فصل دوم تمدید شد

زمان پخش فصل جدید مشخص نیست

ساخت فصل دوم For Life

مدیران شبکه‌ی ABC تصمیم گرفتند ساخت فصل دوم For Life را در دستور کار قرار دهند. این سریال درباره‌ی شخصی است که علی‌رغم بی‌گناهی به زندان محکوم شد.

اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی بود که وب سایت هالیوود ریپورتر از ساخت یک سریال جدید برای شبکه‌ی ABC خبر داد. هنک استاینبرگ (Hank Steinberg) که ساخت سریال موفق Without a Trace را در پرونده‌ی حرفه‌ای خود داشت، به عنوان نویسنده‌ی قسمت آزمایشی انتخاب شده بود. او فیلمنامه را آماده کرد و پس از ارائه برای مدیران شبکه توانست نظر مثبت آن‌ها را برای ساخت قسمت آزمایشی جلب کند. نهایتا هم دستور ساخت فصل اول صادر شد. این پروژه در حال حاضر به نام For Life شناخته می‌شود.

اتفاقات حول محور فردی به نام آرن والس می‌چرخد که علی‌رغم بی‌گناهی، به مدیریت یک تجارت مرتبط با مواد مخدر محکوم شد و به زندان افتاد. او که عاشق همسر و دختر خود است و می‌خواهد زندگی‌اش را به حالت عادی بازگرداند، تصمیم می‌گیرد در دوران محکومیتش به مطالعه‌ی کتاب‌های حقوقی پرداخته و نهایتا به یک وکیل تبدیل شود. این اتفاق رخ داده و آرون به تعدادی از دوستانش کمک می‌کند تا بی‌گناهی خود را به اثبات برسانند. این سریال که با الهام از زندگی آیزاک رایت جونیور (Isaac Wright Jr) ساخته شده، سعی دارد در حین روایت یک قصه‌ی درام، نقص‌های موجود در سیستم قضایی و کیفری ایالات متحده‌ی آمریکا را به تصویر بکشد. این موضوع به دلیل قتل جرج فلوید (George Floyd) بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

ماه گذشته بود که ABC لیستی را منتشر و به واسطه‌ی آن مشخص کرد کدام یک از سریال‌ها تمدید و کدام یک لغو شده‌اند اما نام For Life و The Baker and the Beauty در میان آن‌ها دیده نمی‌شد. ظاهرا مدیران شبکه برای تصمیم‌گیری پیرامون این دو سریال به زمان بیشتری نیاز داشتند؛ زیرا سرنوشت آن‌ها اکنون مشخص شده است. با توجه به بیانیه‌ی اخیر، ساخت فصل دوم For Life مورد تایید مدیران شبکه قرار گرفته اما ادامه‌ی سریال The Baker and the Beauty ساخته نمی‌شود تا پس از پخش تنها یک فصل به پایان برسد. این اثر رمانتیک درباره‌ی رابطه‌ی عاشقانه‌ی یک مدل حرفه‌ای و یک نانوا است؛ رابطه‌ای که فراز و نشیب‌های بسیاری دارد.

کرتیس جیمز جکسون سوم (Curtis James Jackson III) که در میان علاقه‌مندان به موسیقی رپ با نام فیفتی سنت شناخته می‌شود، یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی For Life است. او پس از تمدید شدن این سریال برای فصل دوم گفت:

For Life دیگر فقط یک سریال نیست، بلکه نبردی برای برقراری عدالت است؛ نبردی که می‌خواهیم ادامه داشته باشد. آیزاک رایت جونیور در مقابل سیستم ایستاد و آزادی‌اش را پس گرفت. حالا بیشتر از هر زمان دیگری به بازگو کردن این داستان الهام‌بخش نیاز داریم. هنک استاینبرگ و تیم نویسندگی‌اش آماده هستند تا به افشای هر چه بیشتر ضعف‌های قانونی موجود در سیستم بپردازند.

در حال حاضر مشخص نیست فصل دوم For Life چه زمانی پخش می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا