برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

بازیگر سریال ماموران شیلد از ارتباط سریال با خط زمانی دنیای سینمایی مارول می‌گوید

سوالی که هنوز جواب مشخصی ندارد!!

بازیگر سریال ماموران شیلد از ارتباط سریال با خط زمانی دنیای سینمایی مارول می‌گوید ۰ ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
بازیگر سریال ماموران شیلد

با اینکه استودیو مارول هنوز جواب دقیقی نداده، اما کلارک گرگ (Clark Gregg)، بازیگر سریال ماموران شیلد به‌تازگی سکوت خود را درباره ارتباط داستان سریال با دنیای سینمایی مارول شکسته است.

هنگامی که مجموعه تلویزیونی هفت فصلی .Agents of S.H.I.E.L.D برای اولین بار از شبکه ABC پخش شد، به‌عنوان اسپین آف دنیای سینمایی مارول شناخته می‌شد، چراکه با استفاده از ایستراگ‌ و رفرنس‌های متعدد، به روشی هوشمندانه داستان هر فصل را به فیلم‌های سه فاز اول فرانچایز (حماسه بی‌نهایت) ربط می‌داد. برای کسانی که نمی‌دانند، داستان سریال بعد از وقایع فیلم The Avengers و Iron Man 3 آغاز شده و به‌طور خاص روی مامور کولسن و تیم کوچکی از ماموران شیلد که برای بررسی پرونده‌های مرموز شکل گرفته بود، متمرکز می‌شود.

علیرغم جلوه‌های ویژه نه‌چندان خوبش، فصل اول به‌قدری موفق بود که شبکه ABC آن را برای هفت فصل طولانی تمدید کرد و هر بار ماموران شیلد را در موقعیت‌هایی هیجان‌ انگیز و نفس‌گیر قرار داد، اما متاسفانه به‌دنبال تعطیل شدن دپارتمان تلویزیونی مارول، توسعه ادامه سریال متوقف و دفتر ماموران شیلد در فصل هفتم برای همیشه بسته شد. با توجه به ایستراگ و رفرنس‌هایی که هر قسمت به وقایع دنیای سینمایی مارول داشت، طرفداران مدت زیادی است که خواستار احیا شدن آن هستند، به‌خصوص حالا که تمامی عناوین فرانچایز مدافعان نتفلیکس بخشی از خط زمانی MCU است و انیمیشن سریالی X-Men: The Animated Series نیز بعد از گذشت بیست سال احیا شده است.

بنا به دلایلی نامعلوم استودیو مارول هنوز پاسخ دقیقی به طرفداران نداده، اما به‌تازگی کلارک گرگ، بازیگر سریال ماموران شیلد در پادکستی به‌نام Love in the Time of Hydra، سکوت خود را شکسته و درباره ارتباط داستان سریال با خط زمانی دنیای سینمایی مارول صحبت کرده است.

چون فیل کولسن در خط زمانی ۶۱۶ توسط لوکی کشته شده، دلیل نمی‌شود که در تمامی دنیاهای موازی مرده باشد، البته اگر سریال ماموران شیلد را تماشا کرده باشید، می‌دانید که فیل کولسن از وقایع فیلم انتقام جویان جان سالم به در برده است. ببینید، مارول در حال بازی کردن با سناریوی مولتی‌ورس است و به‌همین خاطر دست نویسنده برای هر کاری باز است. من فکر می‌کنم مانعی برای ربط دادن ماموران شیلد به دنیای سینمایی مارول وجود ندارد، به‌خصوص بعد از اضافه شدن سریال‌های فرانچایز مدافعان. کولسن یکی از شخصیت‌هایی است که از همان ابتدا در MCU حضور داشته و به‌همین خاطر بازگشت به این فرانچایز باعث افتخار من است. البته اگر این اتفاق نیوفتد، باز هم ایرادی نداره، چون من توانستم به مدت ده یا دوازده سال به شخصیت فیل کولسن جان ببخشم.

از آخرین به‌روزرسانی ارتباط سریال ماموران شیلد با دنیای سینمایی مارول چه می‌دانیم؟ متاسفانه در حال حاضر هیچ خبر رسمی و موثقی در دست نیست، اما آقای برد ویندربام (Brad Winderbaum)، رئیس بخش تلویزیون، استریم و انیمیشن استودیو مارول به‌تازگی در مصاحبه با وب‌سایت Agents of Fandom، به‌صورت غیرمستقیم احتمال احیا شدن سریال ماموران شیلد را مطرح کرده است.

در حال حاضر سخت مشغول تولید سریال Daredevil: Born Again هستیم. پروسه فیلمبرداری طبق برنامه پیش می‌رود و هر روز تصاویر جدیدی به دستم می‌رسد. احتمالا بعد از دردویل به سراغ احیای سریال دیگری برویم که جایگاه خاصی برای شخص من و دنیای سینمایی مارول دارد.

از آنجایی که ماموران شیلد از هر فرصتی برای ربط داستان‌ خود به وقایع دنیای سینمایی مارول استفاده کرده، منظور برد ویندربام می‌تواند این مجموعه هفت فصلی پرطرفدار باشد. البته طبق معمول تا زمانی که چیزی به صورت رسمی تایید نشده، نباید نسبت به حقیقت داشتنش امیدوار باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments