بیل پاکستن احتمالا در ادامه‌ی فصل هفتم Agents of SHIELD حضور دارد

کلاک گرگ نسبت به همکاری دوباره با بیل پاکستن مشتاق است

فصل هفتم سریال Agents of SHIELD

یکی از بازیگران اصلی سریال Agents of SHIELD، کلاک گرگ، به احتمال حضور بیل پاکستن در فصل هفتم این سریال اشاره کرد.

فصل هفتم Agents of SHIELD هم‌اکنون درحال پخش است و تا امروز بازیگران مطرحی مثل پاتون ازوالت و دیچن لکمن به‌عنوان مهمان در آن حاضر بوده‌اند. درحالی که تنها ۵ قسمت تا به ‌پایان رسیدن فصل هفتم باقی مانده، طرفداران امیدوار هستند تا در ادامه‌ی این عنوان مارولی با حضور بازیگران مهمان دیگری غافلگیر شوند. به‌تازگی سایت کمیک بوک با کلاک گرگ (Clark Gregg)، بازیگر اصلی این سریال، مصاحبه‌ی جالبی داشته و پیرامون این موضوع صحبت کرده‌اند.

در مصاحبه‌‌ای که سایت کمیک بوک با کلاک گرگ داشته، از او پرسیده شد که او امیدوار است در قسمت‌های بعدی این سریال شاهد حضور کدام بازیگر باشد. او در صحبت‌های خود از بیل پاکستن (Bill Paxton) نام برد. گرگ به‌طور مستقیم در مورد حضور این هنرپیشه در Agents of SHIELD صحبتی نکرد، اما عده‌ی زیادی از طرفداران این مجموعه‌ی تلویزیونی نسبت به حضور پاکستن در قسمت‌های بعدی سریال امیدوار هستند. کلاک گرگ می‌گوید همکاری با بیل پاکستن را دوست دارد. او امیدوار است باز هم با پاکستن وقت بگذراند و در ادامه‌ی فصل هفتم Agents of SHIELD در کنار او باشد. گفتنی است که هایلی اتول (Hayley Atwell) هم به عنوان بازیگر مهمان حضور کوتاهی در این عنوان خواهد داشت.

سریال Agents of SHIELD که توسط شبکه‌ی ABC پخش می‌شود، یکی از مجموعه‌های محبوب دنیای سریالی مارول به حساب می‌آید. مامورین سازمان شیلد در هر فصل این سریال تلاش می‌کنند با تبهکارها و شخصیت‌های منفی دنیای مارول مقابله و تهدیدهای علیه بشر را خنثی کنند. از بازیگران سریال شیلد می‌توان به کلارک گِرِگ، مینگ‌نا وِن و برِت دالتون اشاره کرد.

فصل هفتم Agents of SHIELD از تاریخ ۷ خرداد (مصادف با ۲۷ مه) از شبکه‌ی ABC منتشر شد و احتمالا تا اواخر ماه آگوست ادامه دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا