تلاش برای جبران یک اشتباه بزرگ در دومین تریلر Loki

ایزد شرارت دست از زرنگ بازی‌هایش بر نمی‌دارد

استودیوی مارول در اقدامی غیرمنتظره دومین تریلر Loki را منتشر کرده که تلاش ایزد شرارت برای جبران اشتباهی بزرگ را نشان می‌دهد.

اگرچه لوکی در لیست شخصیت‌های اصلی Marvel Cinematic Universe قرار ندارد، طی سال‌های گذشته موفق شده به محبوبیت بالایی در میان طرفداران آثار ابرقهرمانی دست یابد. چنین اتفاقی را باید به پای عملکرد کم‌نقص تام هیدلستون (Tom Hiddleston) در نقش ایزد شرارت و صد البته قوس شخصیتی آن نوشت. لوکی در ابتدا دنبال اثبات توانایی‌های خود و گرفتن تخت سلطنت بود اما نهایتا جان خود را در راه مقابله با تانوس فدا کرد. پس از اکران Avengers: Infinity War تقریبا اکثر مخاطبان به اطمینان کامل رسیده بودند فرزند اودین هرگز بازنخواهد گشت. این شرایط ادامه داشت تا اینکه Avengers: Endgame روی پرده‌ی نقره‌ای رفت.

لوکی در جریان Avengers: Endgame تسراکت را برداشت و فرار کرد. با توجه به اطلاعات رسمی‌ای که تا به اینجای کار منتشر شده، خدای شرارت با استفاده از سنگی که در اختیار داشته به دنیاهای مختلف سفر می‌کند تا اینکه توسط سازمان اختلالات زمانی (Time Variance Agency) دستگیر می‌شود. همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، این سازمان وظیفه‌ی محافظت از خطوط زمانی را بر عهده دارد. آن‌ها همچنین در صورت لزوم ممکن است یکی از خطوط زمانی را به صورت کامل نابود کنند تا عامل نابودگر نتواند مولتی‌ورس را تهدید کند.

پس از انتشار اولین تریلر حین برگزاری رویداد Investor Day، حالا نوبت به دومین تریلر Loki رسیده است. مارول این ویدیوی تبلیغاتی را در اقدامی غیرمنتظره در کانال یوتیوب خود قرار داده است. با توجه به آنچه در تریلر نشان داده می‌شود، لوکی پس از دستگیری به همکاری با سازمان اختلالات زمانی می‌پردازد تا خط زمانی‌ای که شکسته را ترمیم کند. همان‌طور که انشنت وان در Avengers: Endgame توضیح داده بود، برداشتن سنگ‌ها می‌تواند عواقب جبران‌ناپذیری داشته باشد. لوکی در این ماموریت تنها نبوده و همراه موبیوس با نقش‌آفرینی اوون ویلسون (Owen Wilson) خواهد بود.

موبیوس سرگذشت لوکی را به صورت کامل و دقیق بررسی کرده و اطلاع دارد که ایزد شرارت بارها و بارها به متحدان و همراهان خود خیانت کرده است. از همین رو، به هیچ وجه به او اعتماد ندارد. در ادامه‌ی دومین تریلر Loki شاهد نمایشی از خط‌های زمانی مختلف هستیم. اینطور که به نظر می‌رسد، لوکی در یکی از خط‌های زمانی توانسته به اصلی‌ترین خواسته خود، یعنی پادشاهی بر آزگارد برسد.

در انتها، لازم به ذکر است سریال لوکی در تاریخ ۲۱ خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۱ ژوئن) از طریق دیزنی پلاس منتشر شده و فصل اول آن شش قسمت خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا