پوسترهای جدید مارول از حضور میس مینتس در فصل دوم سریال لوکی خبر می‌دهند

کمپین تبلیغاتی سریال لوکی آغاز شد!

پوسترهای جدید مارول از حضور میس مینتس در فصل دوم سریال لوکی خبر می‌دهند پارسا خلیلی ۶ ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ تلویزیون
میس مینتس در فصل دوم سریال لوکی

به‌تازگی مارول کمیکس پوسترهای جدیدی منتشر کرده که حضور میس مینتس در فصل دوم سریال لوکی را تایید می‌کند.

تارا استرانگ (Tara Strong) در فصل اول لوکی با صدای گرم خود به یک شخصیت نمادین دنیای سینمایی مارول جان بخشید و حتی باعث شد که مارول از او برای کمک به معرفی کوین فایگی (Kevin Feige)، رئیس استودیو مارول در جریان همایش کمیک کان سن دیگو سال گذشته استفاده کند.

حالا به‌دنبال تایید بازگشت او و اکثر ستاره‌های فصل اول، مارول پنج پوستر جدید به مناسبت نزدیک شدن به فصل دوم سریال لوکی منتشر کرده که همگی روی میس مینتس تارا استرانگ متمرکز شده‌اند.

در حالی که میس مینتس تنها به‌عنوان یک شخصیت فرعی در قسمت‌های ابتدایی معرفی شد، قسمت‌های بعدی پیوند عمیق او با قاضی راونا رنسلیر (Ravonna Renslayer) و همچنین یکی از نسخه‌های مولتی‌ورسی کانگ فاتح را نشان داد و تایید کرد که او جایگاه ویژه‌ای در سازمان TVA دارد که به احتمال زیاد در فصل دوم بیشتر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

با توجه به اینکه بازگشت شخصیت‌های متعددی از فصل اول توسط کوین فایگی و استودیو مارول تایید شده، بسیاری بی‌صبرانه منتظر هستند تا جزئیات بیشتری از داستان مرموز لوکی با آنها به اشتراک گذاشته شود، به خصوص که سازمان TVA در حال حاضر وضعیت آشفته‌ای دارد و ابرشرورهای وحشتناک زیادی در راه هستند. از طرفی دیگر، اخیرا شایعاتی مبنی براینکه تارا استرانگ قراره در فیلم Deadpool 3 به ایفای نقش میس مینتس بپردازد حسابی در فضای مجازی سروصدا کرده و داستان فصل دوم لوکی را بیش از پیش در مرکز توجه طرفداران قرار داده است. چرا؟ چون سریال لوکی و قسمت پایانی سه‌گانه ددپول هر دو روایت‌گر داستانی مولتی‌ورسی هستند و وجود ارتباطی قوی بین آنها خیلی دور از ذهن نیست.

پخش فصل دوم سریال به شدت مورد انتظار Loki از تاریخ ۶ اکتبر (۱۴ مهر سال جاری) در سرویس استریم دیزنی پلاس آغاز خواهد شد.

4.8 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا