1%
  • 0/10

حضور فرزند ولورین در ددپول 3 قوت گرفته است

جمع پدر و دختر جمع است!

حضور فرزند ولورین در ددپول 3 قوت گرفته است ۰ ۱۰ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
دختر ولورین در ددپول 3

اگر ادعای یکی از افشاگرهای فعال در حوزه فیلم و سریال صحت داشته باشد، حضور دختر ولورین در ددپول 3 را باید قطعی دانست.

قبل از Spider-Man: No Way Home روی پرده نقره‌ای بیاید، شایعه‌های زیادی پیرامون شخصیت‌های حاضر در آن منتشر شدند؛ شایعه‌هایی که برخی از آن‌ها رنگ واقعیت به خود گرفته و برخی دیگر نادرست از آب درآمدند. حالا Deadpool 3 چنین شرایطی داشته و هر چند وقت یکبار احتمال حضور شخصیتی آشنا در آن مطرح می‌شود.

طبق اطلاعات رسمی، ددپول (Deadpool) و ولورین (Wolverine) شخصیت‌های اصلی بوده و داستان به مولتی ورس ربط دارد. همچنین می‌دانیم رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و هیو جکمن (Hugh Jackman) برای ایفای نقش‌های خود بازمی‌گردند. در ضمن، وظیفه کارگردانی روی دوش شان لوی (Shawn Levy) قرار دارد که پیش از این Free Guy و The Adam Project را ساخته بود.

منابع غیررسمی چند ماه پیش مدعی شده بودند دافنه کین (Dafne Keen) مشغول مذاکره است تا بار دیگر نقش ایکس 23 را در قسمت جدید Deadpool ایفا کند. اینطور که بنظر می‌رسد، با اتمام اعتصاب بازیگران هالیوودی مذاکره از سر گرفته شده و نتیجه آن مشخص شده است. طبق ادعای یک افشاگر مشهور به نام دنیل ریچمن (Daniel Richtman)، حضور دختر ولورین در ددپول 3 را باید قطعی دانست.

دختر ولورین یا ایکس 23 نخستین بار در فیلم Logan معرفی شد. دافنه کین عملکرد بسیار خوبی در اثر مزبور داشت و حتی قبل از اینکه فاکس به زیرمجموعه والت دیزنی (Walt Disney) تبدیل شود، مشغول مذاکره برای بازگشت بود. کین در یکی از مصاحبه‌هایش گفت شخصیت ایکس 23 از جایگاه ویژه‌ای در قلبش برخوردار بوده و عاشق به تصویر کشیدنش است.

فیلمبرداری ددپول 3 در پی اتمام اعتصاب‌ها از چند روز پیش از سر گرفته شده است. از همین رو، می‌توان امیدوار بود منابع غیررسمی تصاویر بیشتری را از پشت صحنه ثبت کرده و در فضای مجازی به اشتراک بگذارند. در انتها، شایان ذکر است Deadpool 3 از تاریخ ۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۳ مه ۲۰۲۴) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments