اطلاعات هیجان‌انگیزی درباره فصل سوم سریال The Last of Us منتشر شد

فصل سوم سریال تحسین شده اچ‌بی‌او تقریبا قطعی شده

فصل سوم سریال The Last of Us

اخیرا اطلاعات جدید و هیجان‌انگیزی درباره فصل سوم سریال The Last of Us، سریال پرطرفدار و تحسین شده شبکه اچ‌بی‌او (HBO) از سوی شورانر آن، کریگ مازن (Craig Mazin) ارائه شده است.

سریال The Last of Us که با اقتباس از یک مجموعه بازی تحسین شده و ماندگار پلی‌استیشن (PlayStation) با همین نام ساخته شده، پس از پخش اولین فصل از شبکه اچ‌بی‌او بسیار موفق عمل کرد و خیلی زود برای فصل دوم تمدید شد. قرار است تا فصل دوم این مجموعه تلویزیونی با اقتباس از بازی The Last of Us: Part II تولید شود.

تا به الان ساخت فصل دوم به طور صد درصدی قطعی شده است، اما سازندگان آن برای تولید حداقل یک فصل دیگر برنامه دارند، هر چند اچ‌بی‌او هنوز آن را برای فصل سوم تمدید نکرده است. کریگ مازن، شورانر این مجموعه تلویزیونی فکر می‌کند که قصه‌های بیشتری برای روایت کردن وجود دارد، بنابراین او به جز فصل دوم برای ساخت حداقل یک فصل دیگر برنامه دارد.

همچنین نیل دراکمن (Neil Druckmann)، دیگر شورانر سریال نیز با مازن موافق است و می‌گوید که آن‌ها بخش زیادی از مواردی که قصد دارند در فصل سوم سریال The Last of Us ارائه دهند را مشخص کرده‌اند، صرف نظر از این که هنوز برای فصل بیشتر تمدید نشده است.

حالا کریگ مازن در گفتگویی که با رسانه ددلاین (Deadline) داشته درباره فصل سوم این مجموعه تلویزیونی صحبت‌های جدیدی ارائه کرده است. این طور که او می‌گوید، آن‌ها پس از فصل دوم حداقل یک فصل دیگر از The Last of Us خواهند ساخت، مگر این که بینندگان آن را تماشا نکنند و در نهایت نیز آن‌ها مجبور به لغو ساخت سریال شوند. او گفت:

بیشتر از یک فصل دیگه از سریال ساخته میشه. داستان بیشتری برای گفتن وجود داره، بنابراین سریال فصل دوم به پایان نمیرسه، مگر این که مردم اون رو تماشا نکنن و سریال کنسل بشه.

او سپس درباره این که The Last of Us در فصل دوم و فصل احتمالی سوم چقدر به بازی‌ها نزدیک می‌شود گفت و خاطرنشان کرد برخی چیزها دقیقا به همان شکل که در بازی بودند نشان داده می‌شوند، البته برخی موارد هم به شکلی متفاوت‌تری به نمایش گذاشته می‌شوند. او در این رابطه گفت:

ما برخی از کارها رو دقیقا به همون صورتی که در بازی انجام شد، انجام می‌دیم. اما قراره کارهای دیگه‌ای هم انجام بدیم که توی بازی هستن، ولی ما به روش خودمون و به شکل متفاوتی اونا رو انجام می‌دیم. مهم نیست که بازی رو انجام دادید یا نه. با شروع این فصل شگفت‌زده می‌شید. ما چند تا قوس داستانی و چرخش جالب داریم.

در حال حاضر ساخت فصل دوم سریال The Last of Us به دلیل اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا و انجمن بازیگران آمریکا متوقف شده و معمول نیست این روند تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا