1%
  • 0/10

فاز فیلمبرداری فصل دوم آخرین ما بخاطر پدرو پاسکال عقب افتاده است

محبوبیتی که دردسرساز شده است!

فاز فیلمبرداری فصل دوم آخرین ما بخاطر پدرو پاسکال عقب افتاده است ۰ ۰۷ آذر ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فاز فیلمبرداری فصل دوم آخرین ما

طبق اطلاعاتی که اخیراً از سوی انجمن کارگردانان کانادا منتشر شده، فاز فیلمبرداری فصل دوم آخرین ما برای مدتی عقب افتاده است.

پدرو پاسکال (Pedro Pascal) یک بازیگر اهل شیلی بوده و نزدیک به سه دهه است که در عرصه بازیگری فعالیت دارد. او با حضور در سریال Game of Thrones توانست توجه‌ها را به خود جلب کرده و در آثار سینمایی شاخصی مانند Kingsman: The Golden Circle و Wonder Woman 1984 نقش آفرینی کند. با این حال، اثری که باعث شد به محبوبیتی جهانی برسد، بدون شک The Mandalorian بود. پاسکال در ادامه نقش جول در سریال The Last of Us را پذیرفت و با عملکردی عالی، محبوبیت خود را دو چندان کرد.

فصل اول سریال آخرین ما در ژانویه سال جاری روی آنتن رفت و نهایتاً با پخش قسمت نهم در اواسط مارس به اتمام رسید. ساخت فصل دوم تایید شده و می‌دانیم بر اساس The Last of Us: Part II خواهد بود. با این حال، مشخص نیست داستان در مقایسه با بازی دچار چه تغییراتی می‌شود. اگر حافظه‌تان یاری نمی‌کند، فصل اول داستان وفاداری به منبع اقتباس داشت اما خط‌های داستانی و شخصیت‌های کاملاً جدیدی را هم شامل می‌شد.

انجمن کارگردانان کانادا از تاخیر در فاز فیلمبرداری فصل دوم آخرین ما خبر داده است. این پروژه قرار بود در ژانویه سال آینده میلادی (طی هفته‌های آتی) جلوی دوربین برود اما این اتفاق تا اواسط فوریه عقب افتاده و انتظار می‌رود روند ضبط صحنه‌ها تا اوایل سپتامبر ادامه یابد. اینطور که بنظر می‌رسد، دلیل چنین تغییری در برنامه ریزی‌ها را باید به پای برنامه کاری پدرو پاسکال نوشت. او ظاهراً در ژانویه سال آینده به پروژه Gladiator 2 می‌پیوندد تا صحنه‌های باقی مانده را ضبط کنند.

پدرو پاسکال اخیراً به ریبوت مجموعه فیلم‌های Fantastic Four پیوسته و قرار است نقش رید ریچاردز را جلوی دوربین ایفا کند. با توجه به برنامه کاری این بازیگر اهل شیلی، پروژه مزبور احتمالاً در ماه‌های پایانی سال آینده میلادی جلوی دوربین خواهد رفت. در ضمن، با آغاز فیلمبرداری فصل دوم The Last of Us در کشور کانادا می‌توان انتظار داشت تصاویری از پشت صحنه به بیرون درز پیدا کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments