1%
  • 0/10

ریبوت فیلم چهار شگفت انگیز ظاهراً دارای مثلث عشقی خواهد بود

افشای اطلاعات جدید از فیلمی مورد انتظار

ریبوت فیلم چهار شگفت انگیز ظاهراً دارای مثلث عشقی خواهد بود ۰ ۲۸ آبان ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
ریبوت فیلم چهار شگفت انگیز

بخشی از قسمت جدید پادکست The Hot Mic به اطلاعات لو رفته از ریبوت فیلم چهار شگفت انگیز اختصاص داده شده است.

مارول در حال حاضر روی ریبوت Fantastic Four کار می‌کند تا این گروه ابرقهرمانی را سرانجام به Marvel Cinematic Universe بیاورد. استودیوی آمریکایی اطلاعات زیادی را از این پروژه به اشتراک نگذاشته و تنها اعلام کرده وظیفه کارگردانی به مت شکمن (Matt Shakman) سپرده شده است؛ کارگردانی که در تولید سریال WandaVision مشارکت داشت.

علیرغم سکوت مارول و والت دیزنی (Walt Disney)، منابع غیررسمی یکی پس از دیگری اطلاعاتی را از بازیگران احتمالی یا داستان به اشتراک می‌گذارند. اگر اطلاعات فاش شده توسط آن‌ها صحت داشته باشد، می‌توان گفت تا به این لحظه بازیگران مشهوری پیشنهاد حضور در ریبوت چهار شگفت انگیز را نپذیرفته‌اند؛ اتفاقی که بدون شک سوال برانگیز است.

جف اسنایدر (Jeff Sneider) و جان روخا (John Rocha) اخیراً قسمت جدید پادکست The Hot Mic را منتشر کرده و در بخشی از آن به ریبوت فیلم چهار شگفت انگیز پرداخته‌اند. طبق ادعایشان، کوین فایگی (Kevin Feige)، مدیر استودیوی مارول، نمی‌خواهد بودجه از مقداری مشخص بیشتر شود. به همین دلیل، با پرداخت مبالغ بالا برای بازیگران این فیلم مختلف است؛ محدودیتی که باعث شد دست اندراکاران با چهره‌های مشهور از جمله اما استون (Emma Stone) به توافق نرسند.

جا روخا در بخش دیگری از قسمت جدید گفت مارول مثلث عشقی را برای فیلم چهار شگفت انگیز در نظر گرفته است. در صورتی که با کمیک بوک‌های این گروه ابرقهرمانی آشنایی داشته باشید، باید بدانید که در داستان‌های قدیمی یک رقابت بین رید ریچاردز و بن گریمز برای جلب توجه سو استورم وجود داشت. اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت، احتملاً چنین اتفاقی را اینبار روی پرده نقره‌ای تماشا می‌کنیم. البته یک گزینه دیگر هم برای ضلع سوم وجود دارد: نیمور.

MyTimeToShineHello یک افشارگر بوده و اخیراً اطلاعاتی را از فیلم Fantastic Four در اکانت ایکس خود فاش کرده است. او مدعی شده سو استورم شخصیت اصلی بوده و این موضوع به مذاق برخی از بازیگران مردی که مشغول مذاکره برای نقش رید ریچارد بودند خوش نیامد.

در انتها، فیلم چهار شگفت انگیز اواسط سال ۲۰۲۵ میلادی اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments