کارگردان Kraven the Hunter از پایان بندی این فیلم می‌گوید

آرون تیلور جانسون فقط یک شانس دارد!

کارگردان Kraven the Hunter

کارگردان Kraven the Hunter اخیراً گفتگویی را با Esquire انجام داد و اطلاعات تازه‌ای را از پایان بندی این فیلم به اشتراک گذاشت.

همزمان با گسترش Marvel Cinematic Universe، سونی روی دنیای سینمایی خود با نام Sony’s Spider-Man Universe کار می‌کند. این فرنچایز از لحاظ داستانی بخشی از MCU بوده و تنها به کاراکترهای شروری می‌پردازد که در کمیک بوک‌های مرد عنکبوتی (Spider-Man) حضور دارند. در ضمن، SSU با اکران Venom در سال ۲۰۱۸ میلادی شکل گرفت و با دو فیلم Venom: Let There Be Carnage و Morbius ادامه یافت.

چهارمین فیلم SSU تحت عنوان Kraven the Hunter شناخته شده و درباره سرگئی کریوینوف است. این اثر ابرقهرمانی توسط جی سی چاندور (J.C. Chandor) کارگردانی شده و آرون تیلور جانسون (Aaron Taylor-Johnson) را در نقش اصلی دارد. بازیگر بریتانیایی به هیچ وجه با ژانر ابرقهرمانی غریبه نبوده و قبلاً در فیلم‌های Captain America: The Winter Soldier و Avengers: Age of Ultron نقش آفرینی کرده بود.

جی سی چاندور و آرون تیلور جانسون اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Esquire انجام داده‌اند. فیلمساز بریتانیایی در بخشی از صحبت‌های خود Kraven the Hunter را یک فیلم «تراژدی» توصیف کرد. او همچنین اطلاعاتی را از پایان بندی به اشتراک گذاشته است:

وقتی تیتراژ پایانی فیلم پخش شود، شما حس می‌کنید اصلاً قرار نیست اتفاقات خوبی [در آینده] رقم بخورد!

کارگردان Kraven the Hunter در بخش دیگری از مصاحبه اخیر خود تایید کرد اتفاقات فیلم پیش از اولین تقابل کریون (Kraven) و مرد عنکبوتی رخ می‌دهد. جی سی چاندور وارد جزئیات نشد و اطلاعات بیشتری را در این باره فاش نکرد. در ضمن، آرون تیلور جانسون اعتراف کرد اگر فیلم کریون عملکردی موفقیت آمیز نداشته باشد، شانس دوباره‌ای برای ایفای نقش این ضدقهرمان نخواهد داشت.

آرون تیلور جانسون برای اینکه آماده ایفای نقش کریون شود، برای چند ماه تمرینات سخت بدنسازی را پشت سر گذاشت، تا جایی که وزنش به ۹۰ کیلوگرم رسید. او همچنین به همراه یک شکارچی به تعقیب آهو پرداخت تا آشفتگی عاطفی و احساس گناهِ ناشی از پایان دادن به زندگی یک حیوان را درک کند.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم کریون شکارچی از تاریخ ۹ شهریور سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۳۰ آگوست ۲۰۲۴) به سینماها خواهد آمد.

3.8 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا