#مهسا_امینی

کارن گیلان و آرون پال در یک فیلم علمی تخیلی همکاری خواهند کرد

نام این فیلم Dual خواهد بود

کارن گیلان و آرون پال در یک فیلم علمی تخیلی همکاری خواهند کرد بهزاد شعبانی ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان
کارن گیلان آرون پال در فیلم Dual

به گزارش وب سایت ددلاین، کارن گیلان و آرون پال در یک فیلم هیجان‌انگیز با فضایی علمی تخیلی به نام Dual، با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

داستان فیلم Daul در مورد زنی (با هنرنمایی کارن گیلان) است که به شدت احساس تنهایی می‌کند و در فضایی که علم پیشرفت بسیار زیادی داشته، به ساخت کلون‌هایی از خودش مشغول می‌شود؛ اینطور که گفته شده، به نظر می‌رسد این شخصیت هیچ دوست و حتی خانواده‌ای ندارد اما در جریان این فیلم، تا حدی این مشکل او حل و فصل می‌شود.

حالا یک مشکل بزرگ‌تر پیش روی نقش اول زن فیلم دوال قرار دارد؛ چندین کلون که می‌تواند یک دردسر بزرگ برای او به حساب بیاید.

این فیلم براساس ایده‌ی از رایلی استرنز، نویسنده و کارگردان آثاری مانند The Art of Self-Defense و Faults توسعه می‌یابد و برای این کار شرکت‌های XYZ Films و CAA Media هم با او همکاری می‌کنند.

طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، قرار است ساخت فیلم Dual، اواخر تابستان سال جاری آغاز شود؛ با این حال، احتمال این که شیوع ویروس کرونا مانع از تولید و آغاز فیلمبرداری این فیلم جدید کارن گیلان و آرون پال شود، بسیار زیاد است.

کارن گیلان آرون پال در فیلم دوال
به ترتیب از راست به چپ: جسی ایزنبرگ، آرون پال، کارن گیلان

کارن گیلان به دلیل هنرنمایی در فیلم‌های Jumanji و دنیای سینمایی مارول به محبوبیت قابل توجهی دست یافته است. او در فیلم جومانجی در نقش رابی راندهاوس ظاهر شد. البته پیش از این‌ها، این بازیگر ۳۲ ساله در دنیای سینمایی مارول، نقش نبیولا را در فیلم‌های Avengers و Guardians of Galaxy ایفا کرده بود.

از طرفی دیگر، آرون پال هم نامی به‌حساب می‌آید که از محبوبیت ویژه‌ای نزد علاقه‌مندان به عرصه‌ی فیلم و سریال بهره می‌برد. او که در حال حاضر ۴۰ سال سن دارد، تاکنون جوایز بسیاری را در جشنواره‌های مختلف به دست آورده؛ از درخشان‌ترین آثار موجود در کارنامه‌ی او می‌توان به سریال Breaking Bad، Westworld و Big Loves و همچنین فیلم‌های سینمایی El Camino: A Breaking Bad Movie و Hellion اشاره کرد.

سومین هنرمندی که حضور او در تیم بازیگری فیلم Dual تایید شده، جسی ایزنبرگ است که همگی او را به خاطر حضور در فیلم Zombieland: Double Tap می‌شناسیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا