#مهسا_امینی

بازیگر فیلم نگهبانان کهکشان به فیلم Late Bloomers می‌پیوندد

نبیولا در Late Bloomers

بازیگر فیلم نگهبانان کهکشان

کارن گیلان (Karen Gillanبازیگر فیلم نگهبانان کهکشان که برای ایفای نقش نبیولا در این فیلم شناخته می‌شود، به‌طور رسمی ایفای نقش اصلی در فیلم کمدی Late Bloomers را برعهده خواهد داشت.

گیلان غیر از نقش آفرینی‌اش در فیلم Guardians of the Galaxy، پیش‌تر در آثاری از جمله Doctor Who در نقش امیلیا پاند و در سری فیلم‌های جومانجی ۲ و جومانجی ۳ به‌ عنوان شخصیت روبی راوندهاوس به ایفای نقش پرداخته بود. بازی گیلان در نقش کاراکتر Nebula تاکنون در پنج فیلم از پروژه‌های MCU از جمله فیلم موفق Thor: Love و Thunder دیده شده است. همچنین، در سومین فیلم از فیلم‌های نگهبانان کهکشان که در سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد، گیلان مجددا با ایفای نقش نبیولا به MCU باز خواهد گشت.

با استناد به گزارشی از خبرگزاری ددلاین، گفته می‌شود که کارن گیلان ایفای نقش اصلی فیلم کمدی Late Bloomers را برعهده خواهد داشت. در کنار کارن گیلان، بازیگرانی از جمله مارگارت سوفی استاین (Margaret Sophie Stein)، جرمین فاولر (Jermaine Fowler)، کوین نیلن (Kevin Nealon) و تالیا بالسام (Talia Balsam) نیز از جمله بازیگران این فیلم خواهند بود. چندی پیش به‌ طور رسمی اعلام شد که پروژه فیلم‌برداری Late Bloomers در بروکلین، نیویورک به پایان رسیده است.

فیلم Late Bloomers فیلمی به نویسندگی آنا گرینفیلد (Anna Greenfield) و کارگردانی آن لیسا استین (Lisa Steen) است. در فیلم لیت بلومرز گیلان در نقش دختری به نام لوییس که دوستی عجیبی را در جلسات فیزیوتراپی آغاز می‌کند، به صحنه خواهد آمد. رابطه دوستی جدید لوییس با یک زن مسن لهستانی به جرقه الهامی تبدیل می‌شود که او در زندگی روزمره به شدت به آن نیاز داشت. همچنین، فاولر در نقش بریک، هم اتاقی لوئیس، به همراه نیلنن و بالسام به‌عنوان والدینش در این فیلم کمدی حضور خواهند داشت. اگرچه کارن گیلان را بارها بر پرده نقره‌ای سینما دیده‌ایم و فیلم Late Bloomers اولین تجربه حضور او در سینما نخواهد بود، اما طرفداران این بازیگر اسکاتلندی مطمئناً برای حضور او در نقش اصلی فیلم کمدی late Bloomers هیجان‌زده خواهند شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا