#مهسا_امینی

تصاویر جدید Gunpowder Milkshake با هنرنمایی کارن گیلن منتشر شد

این فیلم فعلا تاریخ اکران ندارد

تصاویر جدید Gunpowder Milkshake

وب سایت Empire دقایقی قبل تصاویر جدید Gunpowder Milkshake را به اشتراک گذاشت که بازیگران نقش اصلی را نشان می‌دهد.

طی سال‌های گذشته تعداد فیلم‌های اکشنی که از بازیگران زن برای به تصویر کشیدن پروتاگونیست یا پروتاگونیست‌ها استفاده می‌کنند افزایش یافته است. گروهی از این آثار مانند Charlie’s Angels محصول ۲۰۱۹ نتوانستند به موفقیت برسند و ضرری چند میلیون دلاری را به سازندگان خود تحمیل کردند. گروهی دیگر هم مثل Atomic Blonde نه تنها نقدهای مثبتی دریافت کرده و فروش خوبی را در باکس آفیس جهانی تجربه کردند، بلکه صحبت‌هایی برای ساخت قسمت دومشان صورت گرفته است. حالا نوبت به شرکت‌های StudioCanal و The Picture Company رسیده تا شانس خود با ساخت چنین اثری امتحان کنند.

Empire یکی از خبرگزاری‌هایی است که مستقیما با فعالان صنعت سینما و تلویزیون در ارتباط بوده و از همین طریق مطالب اختصاصی تولید می‌کند. این وب سایت دقایقی قبل تصاویر جدید Gunpowder Milkshake را به اشتراک گذاشت که تعدادشان به سه می‌رسد. این عکس‌ها هیچ گونه نکته‌ی خاصی را در خود شامل نشده و تنها بازیگران مهم را در کنار هم نشان می‌دهند. در ادامه می‌توانید این عکس‌ها را مشاهده کنید:

داستان Gunpowder Milkshake درباره‌ی دختری به نام ایوا است. وقتی تنها ۱۲ سال سن داشت، مادرش او را ترک کرد و سرپرستی‌اش را بر دوش The Firm گذاشت. اسکارلت قبل از اینکه ناپدید شود به عنوان قاتل برای این سازمان تبهکار فعالیت می‌کرد. با گذشت ۱۵ سال، ایوا به دختری جوان تبدیل شده و تصمیم می‌گیرد پا جای مادرش گذشته و به عنوان یک قاتل ماموریت‌های سازمان را انجام دهد. او نه تنها استعداد بسیار بالایی در این زمینه دارد، بلکه به شدت وفادار است. این شرایط ادامه دارد تا اینکه شخصیت اصلی داستان در یک دوراهی گرفتار می‌شود: به سرانجام رساندن ماموریت سازمان یا محافظت از جان یک دختر بیگناه و ۸ ساله.

سم بنا به دلایلی تصمیم می‌گیرد از دختر بیگناه محافظت کند؛ اقدامی که او را به هدفی برای دیگر قاتلان The Firm تبدیل می‌کند. پروتاگونیست که چاره‌ای ندارد، تصمیم می‌گیرد به دنبال مادرش رفته، او را پیدا کرده و برای خاتمه دادن به شرایط موجود کمک بخواهد. اسکارلت در حال حاضر در کنار همکارانش در قالب گروهی به نام The Librarians فعالیت می‌کند. کارن گیلن (Karen Gillan) که با ایفای حضور در مجموعه‌های Guardians of the Galaxy و Jumanji به شهرت بسیار دست یافته، نقش اصلی را بر عهده دارد.

لینا هیدی (Lena Headey) بازیگر سریال Game of Thrones به عنوان اسکارلت جلوی دوربین ظاهر شده است. آنجلا باست (Angela Bassett) و میشل یئو (Michelle Yeoh) هم در تیم بازیگری حاضر هستند. در ضمن، فریا آلن (Freya Allan) که با نقش سیری در سریال The Witcher شناخته می‌شود، نسخه‌ی کودکی ایوا را به تصویر می‌کشد.

در انتها لازم به ذکر است Gunpowder Milkshake هنوز تاریخ اکران دقیقی ندارد اما برخی منابع مدعی شده بودند این اثر در سال جاری میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای می‌رود؛ اتفاقی که بعید به نظر می‌رسد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا