فیلم جدید لیگ عدالت در دست ساخت قرار دارد

سه‌گانه جدیدی با محوریت لیگ عدالت

فیلم جدید لیگ عدالت

شرکت برادران وارنر (Warner Bros) در حال ساخت فیلم جدید لیگ عدالت است که یک سه‌گانه و جزوی از دنیای انیمیشنی توماروورس (Tomorrowverse) خواهد بود. این انیمیشن زیر نظر جیمز گان (James Gunn)، رهبر دنیای دی سی (DCU) مراحل تولید خود را می‌گذارند.

دی سی (DC) تا به حال چندین دنیای انیمیشنی مختلف داشته که بعضی از آن‌ها به پایان رسیده‌اند، در حالی که تعدادی از آن‌ها نیز به تازگی کار خود را شروع کرده‌اند. جدیدترین جهان انیمیشنی دی سی که توماروورس نام دارد، در سال ۲۰۲۰ و با انتشار انیمیشن Superman: Man of Tomorrow راه‌اندازی شد و قرار است تا با داستان‌های دیگر با محوریت شخصیت‌های بتمن و گرین لنترن و همچنین گروه لیگ عدالت ادامه پیدا کند. توماروورس بخشی از الس‌ورلدز (Elseworlds) دنیای دی سی است.

اکنون در حالی که مدت زمان کمی تا انتشار انیمیشن مورد انتظار Justice League: Warworld باقی مانده، دی سی ساخت فیلم جدید لیگ عدالت را رسما تائید کرده است. این انیمیشن با اقتباس از رویداد معروف Crisis on Infinite Earths که پیش از این در مجموعه اروورس (Arrowverse) نیز اقتباس شده بود، ساخته می‌شود. علاوه بر کارگردان این انیمیشن نیز تائید کرده که این اثر بخشی از یک سه‌گانه با نام Crysis خواهد بود. بنابراین قسمت دوم و سوم آن نیز دست ساخت قرار دارند. اولین قسمت از سه‌گانه Crysis در سال میلادی جاری منتشر خواهد شد.

رویداد Crisis on Infinite Earths یکی از مهم‌ترین اتفاقات کمیک‌های دی سی در اواسط دهه ۱۹۸۰ میلادی بود که با هدف ایجاد پیوستگی در تمام دنیاها، مولتی‌ورس‌ها و خط‌های زمانی کمیک‌های مختلف این شرکت و همچنین راحتتر کردن کار مخاطبان برای دنبال کردن داستان‌های مختلف، طراحی شد. هنوز اطلاعات چندانی از سه‌گانه Crysis نداریم، اما احتمالا به‌زودی جزئیات بیشتری در رابطه با آن منتشر خواهد شد.

شرکت برادران وارنر مدتی پیش قصد داشت تا رویداد یک فیلم سینمایی لایو اکشن را با محوریت رویداد Crisis on Infinite Earth به عنوان بخشی از دنیای توسعه‌یافته دی سی (DCEU) بسازد، اما پس از ورود جیمز گان و بر عهده گرفتن هدایت دنیای دی سی برای ریبوت کردن آن، این برنامه لغو شد.

4.8 6 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا