بازیرنویس فارسی تماشا کنید: تریلر فصل 2 انیمه جوجوتسو کایسن منتشر شد

آرک محشر این سری بالاخره ساخته شد

پس از تقریبا یک ماه انتظار، جوجوتسو کایسن بالاخره در آستانه بازگشت است و با انتشار تریلر فصل 2 انیمه جوجوتسو کایسن طرفداران را بسیار هیجان زده تر از همیشه هستند.

این انیمه که توسط استودیو MAPPA ساخته شده و بر اساس مجموعه مانگایی به همین نام توسط Gege Akutami ساخته شده است، با انیمیشنی باورنکردنی و داستانی دلخراش از گذشته گوجو، تا کنون با فصل دوم طوفانی خود طرفداران را به خود جلب کرده است. 

تریلر آرک بعدی نوید ادامه کیفیت بالای فصل اول و شاید پیشی گرفتن از آن را می‌دهد. کانال یوتیوب Toho Animation این تریلر را منتشر کرد که نکاتی مرموز درباره وقایع حادثه شیبویا و شخصیت‌هایی که در آن نقش خواهند داشت، ارائه می‌کند و همچنین شما می‌توانید این تریلر را با زیرنویس فارسی از رسانه سرگرمی تماشا کنید:

برخلاف آرک قبلی و فیلم Jujutsu Kaisen 0، به نظر می‌رسد که آرک بعدی در زمان حال اتفاق می‌افتد و شخصیت‌های محبوب زیادی مانند سه نفر اصلی Yuji، Megumi و Nobara و همچنین جادوگران بزرگ دیگری مانند Nanami و Gojo را در خود دارد. به نظر می‌رسد بسیاری از شرورهای مورد علاقه طرفداران هم در حال بازگشت هستند. 

در این تریلر که نفرین های قدرتمندی مانند ماهیتو، جوگو و هانامی را در حال مبارزه نشان داده و بازگشت آنها را تایید می‌کنذ. جوگو حتی به نظر می‌رسد که در حال کشتن غیرنظامیان است، به این معنی که این آرک دارای قتل عام بزرگی فراتر از مقیاس معمول سریال است. وسوسه انگیزترین نگاه اجمالی به سوکونا است که در انتهای تریلر پخش می‌شود و به این معنی است که پادشاه نفرین ها هم قرار است در سری ظاهر شود. 

همه اینها یک تغییر سرعت فوق العاده از آخرین آرک بوده و با این که دانستن بیشتر درباره گذشته گوجو و اینکه چرا گتو با وجود قهرمان بودن در ابتدا به یک شخصیت شرور جوجوتسو کایسن تبدیل شده بسیار لذت بخش بود، اما طرفداران از دیدن شخصیت‌های اصلی سریال محروم شده‌اند. پایان آرک گذشته گوجو نشان می‌دهد که این شخصیت‌ها در حال بازگشت به کانون اصلی داستان هستند، زیرا به نظر می‌رسید که پس از بیدار شدن گوجو، حافظه‌اش او را اذیت می‌کند. 

اما دیدن تعداد زیادی از این مسائل برای طرفداران جالب خواهد بود، به خصوص پس از تحولاتی که در پایان فصل 1 پشت سر گذاشتند.

یوجی و نوبارا اکنون هر دو می‌توانند از Black Flashe استفاده کنند و Megumi قدرت گسترش دامنه خود را آزاد کرده است. با توجه به مبارزات سنگینی که در تریلر نشان داده شده است، همه این شخصیت‌ها احتمالاً این فرصت را خواهند داشت تا مهارت‌های رزمی خود را در آرک آینده تقویت کنند.

هیاهوی ایجاد شده توسط این تریلر تنها زمانی افزایش می یابد که خوانندگان مانگا از زمان انتشار به طور مداوم در مورد آرک حوادث شیبویا صحبت کرده و از برتر بودن آن صحبت می‌کنند. حتی برخی آن را یکی از بهترین آرک‌های شونن در تمام دوران‌ها می‌دانند که با آرک Chimera Ant انیمه Hunter x Hunter قابل مقایسه است. با توجه به مراقبت‌هایی که به نظر می‌رسد استودیو MAPPA در مورد کیفیت این آرک انجام می‌دهد، ممکن است به راحتی این قسمت در جامعه انیمه به چنین ارتفاعاتی از موفقیت هم برسد.

حتی اگر داستان آن ضعیف باشد، انیمیشن زیبای نمایش داده شده در قسمت اول فصل ۲ مطمئناً این آرک را به بهترین شکل به یک منظره بصری زیبا تبدیل خواهد کرد. طرفداران سال‌ها منتظر انیمیشن آرک حادثه شیبویا بودند، و از این تریلر به نظر می‌رسد که انتظار ارزش آن را داشت. قبل از پخش قسمت‌های جدید در ۳۱ آگوست، MAPPA و Toho Animation احتمالاً تریلرهای بیشتری را برای تبلیغات بیشتر منتشر خواهند کرد.

اگر Jujutsu Kaisen بتواند این انتظارات را برآورده کند، به عنوان یکی از بهترین انیمه‌های سال شناخته می‌شود و جایگاه خود را به عنوان یکی از بهترین سریال های مدرن شونن تثبیت می‌کند.

4.6 18 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا