هرآنچه که در مورد فصل دوم انیمه جوجوتسو کایسن می‌دانیم

هرآنچه که در مورد فصل دوم انیمه جوجوتسو کایسن می‌دانیم

فصل دوم، دو آرک محبوب را در خود دارد!

فصل دوم انیمه جوجوتسو کایسن یکی مورد انتظار ترین انیمه ‌های امسال بود و با پخش قسمت اول توانست بسیاری از نظرات را به خود جذب کند. پس از مدت‌ها انتظار بالاخره فصل دوم انیمه جوجوتسو کایسن شروع به پخش کرده و تلاش در ساخت بعضی از آرک‌های هیجان انگیز مانگا دارد. در حالی که تاکنون اطلاعات زیادی در مورد فصل دوم منتشر نشده، اما نکاتی در قسمت‌هایی پراکنده هست که می‌تواند برای طرفداران جالب باشد. 

جوجوتسو یکی از هیجان انگیزترین انیمه‌هایی بود که در سال ۲۰۲۰ و در ژانر شونن منتشر شد. این انیمه توانست با شخصیت‌های جالب، انیمیشن زیبا و مبارزاتی بسیار ارزشمند خوش بدرخشد؛ به همین دلیل طرفداران به شدت منتظر قسمت‌های بعدی بودند و از آنها با انیمیشن سینمایی Jujutsu Kaisen 0 که پیش درآمدی بر اتفاقات سریال بود پذیرایی شد. از زمان پخش فیلم دیگر محتوایی از انیمه جوجوتسو کایسن منتشر نشده تا الان که فصل دوم شروع به پخش کرده است.

جدیدترین اخبار در مورد فصل دوم انیمه جوجوتسو کایسن

جدیدترین اخبار مربوط به رویداد MAPPA STAGE 2023 بوده که تریلر جدیدی از فصل دوم Jujutsu Kaisen منتشر کرد که شامل قطعه‌ای از آهنگ اصلی بود. فصل دوم Jujutsu Kaisen در تاریخ ۶ ژوئیه ۲۰۲۳ شروع به پخش کرده و قرار است شامل ۲ دوره باشد، به این معنی که پخش آن تا پایان سال ادامه خواهد داشت و احتمالاً حدود ۲۴ قسمتی خواهد بود؛ همانطور که فصل اول هم ۲۴ قسمت بود. با این حال، از آنجایی که فصل دوم احتمالاً صفحه‌های بیشتری از مانگا را اقتباس می‌کند، این امکان وجود دارد که فصل دوم برای چند قسمت بیشتر هم عرضه شود. 

فصل دوم قرار است پس از پایان فصل اول، دو آرک را با هم تطبیق دهد. این آرک‌ها با نام‌های آرک گذشته گوجو (شامل فصل‌های ۶۵ تا ۷۹) و آرک حادثه شیبویا (شامل فصل‌های ۷۹ تا ۱۳۶) شناخته می‌شوند که هر دو به برخی از سوالات اصلی جوجوتسو کایسن از فصل ۱پاسخ خواهند داد. آرک اول بیشتر به گذشته گوجو می‌پردازد؛ در حالی که او و گتو وظیفه‌ای را بر عهده می‌گیرند که نگاه آنها به جامعه جوجوتسو را تغییر می‌دهد. دومی حول محور گتو و نفرین‌هایش است که سعی می‌کند گوجو را در قلمرو زندان مخفی کند. 

این دو آرک از موارد مورد علاقه طرفداران هستند و بسیاری می گویند که اگر استدیو ماپا آنها را به درستی تطبیق دهد، جوجوتسو کایسن را به نامزدی بالقوه برای بهترین انیمیشن سال ۲۰۲۳ تبدیل می‌کند.

تیزرها و تریلرهای منتشر شده مربوط به فصل دوم

استودیو ماپا در فستیوال Jump Festa یک تریلر جدید برای فصل دوم انیمه جوجوتسو کایسن معرفی کرد این تیزر طراحی شخصیت‌های مختلف شخصیت‌های مهم در Gojo’s Past arc را نشان می‌دهد، اما در واقع هیچ انیمیشن کامل جدیدی را نشان نداده یا هیچ یک از صداپیشگان شخصیت‌های جدید معرفی‌شده را نشان نمی‌دهد. 

در ۲۴ مارس ۲۰۲۳، استودیو ماپا تریلر جدیدی از فصل دوم Jujutsu Kaisen منتشر کرد که انیمیشن فوق‌العاده آن را به رخ کشید؛ این تریلر نسخه‌های جوان‌تر گوجو و گتو را نشان می‌دهد که در حال مبارزه هستند و همچنین دو شخصیت مهم در آرک گذشته گوجو، ریکو آمانایی (Riko Amanai) و توجی فوشی‌گورو (Toji Fushiguro) را معرفی می‌کند.

در رویداد MAPPA STAGE 2023، تریلر دیگری منتشر شد که مود تیره‌تری نسبت به تریلرهای قبلی داشت. این تریلر برخی از فیلم‌های تریلر قبلی را بازیافت کرده و تصاویری قدیمی در خود دارد، اما همچنین شامل تعدادی انیمیشن مبارزه‌ای خیره‌کننده است که گوجو را به صورتی کاملاً جدید نشان می‌دهد.

همچنین آرت‌هایی جدید از انیمیشن جدید منتشر شد که گوجو، نوبارا، یوجی و مگومی را در مقابل نسخه‌های قبلی گتو، گوجو و شوکو قرار داده است. این تصویر به‌عنوان نمایشی عالی از دو قوس مجزا که فصل با آن سازگار می‌شود عمل می‌کند، با گذشته گوجو در گذشته و حادثه شیبویا در زمان حال. استودیو Mappa در کنار انتشار دومین تریلر خود، تصویر تبلیغاتی جدیدی را نیز برای فصل دوم منتشر کرد که بر شخصیت‌های اصلی آرک گذشته گوجو تمرکز دارد. 

این احتمال وجود دارد که تصویری تبلیغاتی برای Shibuya Incident Arc تا قسمتی از فصل دوم پس از اتمام اقتباس اولین آرک منتشر نشود. اکثر شخصیت‌های اصلی فصل اول که هنوز زنده هستند، مانند ایتادوری، مگومی و نوبارا در مقطعی از فصل بازخواهند گشت، زیرا همگی نقش‌های اصلی را در آرک حادثه شیبویا دارند.

این انیمه دوباره توسط استودیو Mappa تولید خواهد شد و احتمالاً بسیاری از کارکنانی که در فصل اول کار کرده اند، حضور خواهند داشت. تاتسویا کیتانی (Tatsuya Kitani) که اجرای افتتاحیه Bleach: Thousand-Year Blood War را اجرا کرد، اولین موسیقی تیتراژ فصل را خواهد خواند و سوشی ساکیاما (Soushi Sakiyama)، که در کارنامه خود آهنگ پایان بندی انیمه My Hero Academia را دارد، آهنگ پایان بندی فصل دوم انیمه جوجوتسو کایسن را هم بر عهده خواهد داشت. انتظار می‌رود فصل دوم انیمه جوجوتسو کایسن در رسانه Crunchyroll خارج از آسیا پخش شود.

4.2 9 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا