#مهسا_امینی

بازیگر نقش اصلی سریال جان ویک معرفی شد

ستاره فیلم‌های اکشن یکی از نقش‌ها را ایفا می‌کند

بازیگر نقش اصلی سریال جان ویک

وب سایت Deadline با انتشار یک گزارش اختصاصی بازیگر نقش اصلی سریال جان ویک را معرفی کرده است. این بازیگر چهره مشهوری به شمار نمی‌رود.

لاینزگیت کارشناسان و علاقه‌مندان به سینما را با John Wick غافلگیر کرد. این فیلم نه تنها کیانو ریوز (Keanu Reeves) را بار دیگر در مرکز توجه‌ها قرار داد، بلکه باعث شد یک فرنچایز اکشن و جدید شکل بگیرد؛ فرنچایزی که در حال حاضر از محبوبیت بسیار بالایی در سراسر جهان برخوردار است. این فرنچایز همچنین عملکرد بسیار خوبی در باکس آفیس جهانی داشته و لاینزگیت می‌خواهد آن را به دیگر مدیوم‌ها ببرد. در همین راستا، یک سریال تلویزیونی در با محوریتش در دست ساخت بوده و قرار است تحت عنوان The Continental از طریق شبکه Starz روی آنتن برود.

The Continental که در رسانه‌ها به عنوان سریال جان ویک هم شناخته می‌شود، از سه قسمت ۹۰ دقیقه‌ای تشکیل خواهد شد. داستانش در دهه ۷۰ میلادی جریان داشته و چگونگی دستیابی وینستون و افرادش به هتل کانتیننتال را به تصویر می‌کشد. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، کانتیننتال یک مکان بسیار مهم در جهان خلافکاری بوده و هیچ فردی حق ندارد در آنجا اسلحه کشیده و به سمت فردی دیگر شلیک کند. دست‌اندرکاران همچنین تاکید کرده‌اند در جریان سریال شاهد برخی اتفاقات واقعی مانند به قدرت رسیدن مافیا و نفوذ آن‌ها به صنایع مختلف ایالات متحده آمریکا خواهیم بود.

وب سایت Deadline به واسطه یک گزارش اختصاصی بازیگر نقش اصلی سریال جان ویک را معرفی کرده است. طبق آنچه در متن آمده، کولین وودل (Colin Woodell) به عنوان وینستون جلوی دوربین می‌رود. او اواخر دهه سوم زندگی خود را پشت سر گذاشته و حدودا یک دهه پیش فعالیت بازیگری خود را آغاز کرده است. بخش عمده فعالیت‌هایش به حوزه سریال (برای مثال The Originals و The Flight Attendant) مربوط می‌شود اما در سینما هم نقش‌هایی را ایفا کرده است. از شاخص‌ترین کارهایش روی پرده نقره‌ای می‌توان The Call Of The Wild را نام برد. در ضمن، او در Ambulance اثر مایکل بی (Michael Bay) با جیک جیلنهال (Jake Gyllenhall) همبازی خواهد بود.

بازیگر نقش اصلی سریال جان ویک
کولین وودل

کولین وودل، تنها فردی نیست که حضورش در The Continental قطعی شده و مخاطبان می‌توانند منتظر حضور مل گیبسون (Mel Gibson) باشند. گیسبون یکی از ستاره‌های فیلم‌های اکشن در دهه‌های گذشته بوده و حالا در کنار بازیگری، کارگردانی هم انجام می‌دهد. طبق اطلاعاتی که منتشر شده، او به عنوان کُمراک جلوی دوربین می‌رود. در حال حاضر مشخص نیست کمراک چه شغلی داشته و حکم یک دوست را برای وینستون جوان دارد یا به دنبال جانش خواهد بود. از دیگر نام‌های حاضر در تیم بازیگری سریال جان ویک می‌توان به هیوبرت پوینت-دو جور (Hubert Point-Du Jour)، جیسکا آلن (Jessica Allain)، میشل پرادا (Mishel Prada)، انهانگ کیت (Nhung Kate) و بن رابسون (Ben Robson) اشاره کرد. در حال حاضر اطلاعاتی از نقش‌هایشان موجود نیست.

طبق گزارش‌های غیررسمی، کیانو ریوز حضور بسیار کوتاهی جلوی دوربین خواهد داشت. او همچنین به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی روی روند ساخت The Continental نظارت می‌کند. چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) که کارگردانی تمامی فیلم‌های سینمایی فرنچایز را بر عهده داشته، قسمت اول را جلوی دوربین می‌برد. در ضمن، کریس کالینز (Chris Collins) شورانر سریال به شمار می‌رود. او با جهان جان ویک غریبه نبوده و یکی از فیلمنامه‌نویسان John Wick: Chapter 3 – Parabellum محسوب می‌شود.

چهارمین فیلم جان ویک هم اکنون در حال فیلمبرداری بوده و قرار است از تاریخ ۶ خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۷ مه سال ۲۰۲۲ میلادی) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا