#مهسا_امینی

نخستین اطلاعات از داستان اسپین‌آف John Wick منتشر شد

نام رسمی سریال سرانجام مشخص شد

داستان اسپین‌آف John Wick

به لطف مصاحبه‌ای که مدیر لاینزگیت اخیرا با وب سایت Deadline انجام داده، اطلاعات تازه‌ای از داستان اسپین‌آف John Wick در دسترس قرار گرفته است.

در شرایطی که کیانو ریوز (Keanu Reeves) در حال فاصله گرفتن از روزهای اوج و فراموش شدن در میان ستاره‌های نوظهور هالیووود بود، John Wick روی پرده نقره‌ای رفت. این اثر ضمن دریافت بازخوردهای مثبت به خاطر پرداخت جدید و نوآورانه صحنه‌های اکشن بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد و در مقابل بودجه ۳۰ میلیون دلاری خود، بیش از ۸۰ میلیون دلار فروخت. قسمت دوم سه سال بعد تحت عنوان John Wick: Chapter 2 اکران شد و به موفقیت‌های بزرگتری نسبت به برادر خود دست یافت. این اثر فروشی معادل ۱۷۱ میلیون دلار فروش داشت. قسمت سوم هم در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. John Wick: Chapter 3 – Parabellum توانست ادامه‌دهنده روند رو به رشد فیلم‌های پیشین باشد.

لاینزگیت امتیاز جان ویک را در اختیار دارد. استودیو آمریکایی پس از اکران John Wick: Chapter 2 از ساخت سریال اسپین‌آف خبر داد. سازندگان از به اشتراک گذاری هر گونه جزئیاتی خودداری کردند اما تاکید شد چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) قسمت اول را جلوی دوربین خواهد برد. او به واسطه کارگردانی مجموعه فیلم‌های جان ویک به شهرت زیادی دست یافته است. پس از مدت‌ها سکوت، استاهلسکی سال گذشته میلادی و در جریان یکی از مصاحبه‌های خود به صحبت درباره سریال پرداخت. او گفت فیلمنامه درباره سرگذشت تعدادی از شخصیت‌های قدیمی مجموعه خواهد بود. در پی انتشار مصاحبه، برخی از بازیگران برای بازگشت ابراز تمایل کردند.

کوین بگز (Kevin Beggs) مدیر بخش تلویزیون لاینزگیت است. او اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Deadline انجام داد و در جریانش درباره داستان اسپین‌آف John Wick صحبت کرد. او تاکید داشت داستان در دهه ۷۰ میلادی جریان داشته و چگونگی دستیابی وینستون و افرادش به هتل کانتیننتال را به تصویر می‌کشد. ایان مک‌شین (Ian McShane) نقش وینستون را در مجموعه فیلم‌ها ایفا کرده است. با این حال، در سریال حاضر نخواهد بود؛ موضوعی که احتمالا باید به پای سن و سال بالای او نوشت. مک‌شین در مصاحبه خود با وب سایت Rotten Tomatoes تاکید کرده فرد دیگری نقش اصلی را ایفا می‌کند اما او احتمالا وظیفه صداپیشگی را بر عهده خواهد داشت.

اسپین‌آف John Wick با نام The Continental شناخته می‌شود. پیش از اینکه کوین بگز مصاحبه اخیر خود را انجام دهد، گمان می‌شد حال و هوای سریال به فیلم‌ها نزدیک باشد اما حالا می‌توان گفت اسپین‌آف به آثار مافیایی شباهت بیشتری دارد. علاوه بر این، فاصله زمانی میان سریال و فیلم‌ها تضمین می‌کند هیچ کدام از شخصیت‌های آشنا از جمله جان ویک جلوی دوربین ظاهر نمی‌شوند.

The Continental برای پخش از شبکه کابلی استارز ساخته می‌شود. در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از دست‌اندرکاران، بازیگران و زمان پخش موجود نیست.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا