برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

درخواست کیانو ریوز راجع به پایان بندی جان ویک 4 چه بود؟

درخواستی ناشی از خستگی

درخواست کیانو ریوز راجع به پایان بندی جان ویک 4 چه بود؟ ۰ ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
پایان بندی جان ویک 4

باسیل ایوانیک، تهیه کننده آمریکایی، در بخشی از مصاحبه اخیر خود از درخواست کیانو ریوز راجع به پایان بندی جان ویک 4 پرده برداشته است.

[در صورت عدم تماشای فیلم از خواندن مطلب خودداری کنید] چهارمین قسمت مجموعه فیلم‌های جان ویک تحت عنوان John Wick: Chapter 4 اوایل سال جاری میلادی روی پرده نقره‌ای آمد. این اثر اکشن نه تنها بازخوردهای مثبتی را از سوی کارشناسان و مخاطبان دریافت کرد، بلکه توانست در باکس آفیس جهانی موفق ظاهر شود.

وقتی John Wick: Chapter 4 به سینماها آمد، تقریباً همه به اطمینان رسیده بودند ماجراجویی‌های جان ویک (John Wick) پس از چهار قسمت سرانجام به انتها رسیده است. ویک در جریان رویارویی نهایی توانست دشمن خود را به کام مرگ بفرستد اما در اثر گلوله‌هایی که مورد اصابت قرار گرفته بود، جانش را از دست داد. با اینکه قبر ویک در انتها به نمایش آمد، دست اندرکاران تایید کرده‌اند پروتاگونیست نمرده و تنها مرگ خود را جعل کرده تا از شر تبهکاران و مزدوران خلاص شود.

باسیل ایوانیک (Basil Iwanyk) یکی از تهیه کنندگان John Wick: Chapter 4 بوده و اخیراً پای مصاحبه با رسانه Collider نشسته است. او در بخشی از گفتگو از درخواست کیانو ریوز (Keanu Reeves) راجع به پایان بندی جان ویک 4 پرده برداشت:

بعد از قسمت دوم، سوم و چهارم، ساخت فیلم‌ها بسیار طاقت فرسا شده و از لحاظ جسمی و احساسی فشار زیادی را به کیانو ریوز وارد می‌کند. او در انتهای تولید گفت: «نمی‌توانم دوباره این کار را انجام دهم.» با او موافق هستیم. رمقی برایش نمانده چون سخت تلاش می‌کند. او همچنین گفت: «ترجیح می‌دهم [جان ویک] در انتهای فیلم کشته شود.» ما هم پاسخ دادیم: «۱۰ درصد امکان بازگشت می‌گذاریم.»

ساخت فیلم پنجم بطور رسمی تایید شده اما در حال حاضر بدون تاریخ انتشار است. به گفته باسیل ایوانیک، زمان تولید این اثر کاملاً به چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) و کیانو ریوز بستگی دارد. در ضمن، یک اسپین آف سینمایی با محوریت جان ویک در دست ساخت بوده و آنا د آرماس (Ana de Armas) نقش اصلی آن را بر عهده دارد. اثر مزبور Ballerina نامگذاری شده و ریوز یکی از بازیگرانش خواهد بود.

فیلم سینمایی بالرین اوایل سال ۲۰۲۴ میلادی روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments