فیلم John Wick 5 در دست ساخت قرار دارد

بازگشت کیانو ریوز

فیلم جان ویک 5

مدیرعامل شرکت لاینزگیت در پیامی رسما اعلام کرد که فیلم جان ویک 5 روند ساخت ابتدایی خود را طی می‌کند.

چند ماه پیش بود که چپتر چهارم مجموعه فیلم‌های جان ویک با هنرنمایی کیانو ریوز روی پرده سینماها رفت. این فیلم به لطف اکشن‌های نفس‌گیر به پردرآمدترین فیلم فرنچایز و همچنین ششمین فیلم پرفروش تبدیل شد که موفقیت ارزشمندی را برای شرکت لاینزگیت رقم زد.

از طرفی، مدتی پیش لاینزگیت در گزارشی خاطرنشان کرد که فروش مجموعه فیلم‌های جان ویک در سراسر جهان به بیش از یک میلیارد دلار رسیده و این فرنچایز در نهایت به باشگاه فیلم‌های یک میلیاردی ملحق شده است. با توجه به این دستاوردها، ساخت فیلم جان ویک 5 کاملا منطقی به نظر می‌رسد.

در همین راستا، جو دریک، مدیرعامل لاینزگیت، در تازه‌ترین جلسه گزارش مالی شرکت که مدتی پیش با حضور برخی مدیرها و سرمایه‌گذارها برگزار شد، اعلام کرد که فیلم جان ویک 5 در حال حاضر مراحل ساخت ابتدایی خود را پشت سر می‌گذارد. طبق روال همیشه، آقای چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) سکان کاگردانی و هدایت فیلم را در دست دارد و کیانو ریوز نیز در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کند.

بر اساس اظهارات جو دریک، این کمپانی فارغ از سینما، به دنبال گسترش فرنچایز John Wick در حوزه تلویزیون و صنعت بازی‌ها است تا به طور منظم محتوای جدیدی از جان ویک در حوزه‌های مختلف سرگرمی روانه بازار شود.

گفتنی است که Ballerina اولین اسپین‌آف سری جان ویک به شمار می‌رود که برای اکران در تابستان سال آینده میلادی برنامه‌ریزی شده است. از طرفی، The Continental یک مینی سریال سه قسمتی از اسپین‌آف این فرنچایز بوده که قرار است در ماه سپتامبر سال جاری (شهریور یا مهر ماه پیش‌رو) از طریق شبکه Peacock پخش شود.

علاوه بر این‌ها، جو دریک خاطرنشان کرده که یک بازی ویدیویی AAA از سری جان ویک نیز در دست توسعه قرار دارد. البته، هنوز جزئیاتی از این عنوان در دسترس نیست و تیم سازنده، تاریخ معرفی و انتشار آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا