روند ساخت فیلم جان ویک 5 چگونه پیش می‌رود؟

مدیر لاینزگیت پاسخ می‌دهد

ساخت فیلم جان ویک 5

جو دریک (Joe Drake) مدیر بخش فیلم لاینزگیت در کنفرانسی که اخیراً برگزار شد، اطلاعات تازه‌ای را از روند ساخت فیلم جان ویک 5 منتشر کرده است.

قسمت چهارم سری فیلم‌های John Wick اوایل سال جاری میلادی به سینماها آمد و بالاترین رقم فروش را در فرنچایز به ثبت رساند. با توجه به پایان بندی، طرفداران به اطمینان رسیده بودند که ماجراجویی‌های جان ویک به انتها رسیده است. با این حال، لاینزگیت در اقدامی غیرمنتظره ساخت قسمت بعدی را تایید کرد تا John Wick: Chapter 4 حکم یک پایان بندی را نداشته باشد.

لاینزگیت اخیراً یک کنفرانس برگزار کرد تا در جریانش آمارهای مالی را ارائه دهد. جو دریک، مدیر بخش فیلم استودیو بوده و در بخشی از صحبت‌های خود به روند ساخت فیلم جان ویک 5 پرداخته است. طبق گفته‌های او، پس از اینکه اعتصاب فیلمنامه نویسان به اتمام رسید و آن‌ها همکاری‌شان را با استودیوها از سر گرفتند، پروژه دوباره در دست تولید قرار گرفت و حالا در مرحله آماده سازی فیلمنامه قرار دارد:

پیرامون فرنچایز جان ویک باید بگویم چند اسپین آف و فیلم Wick Five را داریم. کار روی این فیلم را شروع کرده بودیم که اعتصاب فیلمنامه نویسان رخ داد و به محض اینکه اعتصاب تمام شد، به سراغش برگشتیم.

لاینزگیت اخیراً مینی سریال The Continental: From the World of John Wick را با همکاری سرویس استریم پیکاک پخش کرد. این اثر از ۳ قسمت تشکیل شده و نحوه تصاحب هتل کانتیننتال توسط وینستون اسکات را به تصویر می‌کشد. دیگر اسپین آف فرنچایز جان ویک یک فیلم سینمایی با نام Ballerina است که اواسط سال آینده روی پرده نقره‌ای می‌آید. این اثر آنا د آرماس (Ana de Armas) را در نقش اصلی خود دارد.

از آنجایی که جو دریک از لفظ «اسپین آف‌ها» استفاده کرد، می‌توان انتظار داشت در آینده فیلم‌ها یا سریال‌های بیشتری را با محوریت فرنچایز جان ویک خواهیم دید. در ضمن، مدیر بخش فیلم لاینزگیت گفت ریبوت Highlander که کارگردان John Wick رویش کار کرده و هنری کویل (Henry Cavill) بازیگر نقش اصلی‌اش است، تا سال ۲۰۲۶ میلادی به سینماها نخواهد آمد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا