ناراحتی بازیگر نقش ونزدی از نظرات کاربران او را به گریه انداخت

بالاخره اشک ونزدی درآوردن!

به‌تازگی در جریان برنامه تلویزیونی Actors-on-Actors، ناراحتی بازیگر نقش ونزدی از نظرات برخی کاربران او را به گریه انداخته است.

جنا اورتگا (Jenna Ortega) ستاره جوان سینمای هالیوود که اخیرا با ایفای نقش در پروژه‌های مطرحی نظیر Scream VI و Wednesday به شهرت است، بنا به دلایل بی‌اساس و غیرمنطقی مورد حمله قشر وسیعی از کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است. ظاهرا این موضوع کم‌ اهمیت خیلی بی‌تاثیر نبوده، چون جنا اورتگا حین صحبت با ال فانینگ (Elle Fanning) در یکی از برنامه‌های تلویزیونی Variety احساساتی شده و گریه کرده است.

اورتگا ابتدا به این موضوع اشاره کرد که چقدر شبکه‌های اجتماعی می‌توانند مخرب باشند و اثر منفی روی روح و روان نوجوان‌ها بگذارند.

کاری که شبکه‌های اجتماعی با هم سن و سال‌های ما انجام می‌دهند، واقعا وحشتناک است، چون روی ذهن و روان ما تاثیر می‌گذارند. یادم می‌آید اوایل که می‌خواستم بازیگری را شروع کنم، مادرم همیشه بهم گوشزد می‌کرد تا از شبکه‌های اجتماعی در جهت رشد خودم و حرفه‌ام استفاده کنم و با بکارگیری آنها، درباره چیزهایی که برایم اهمیت دارند یا در جامعه مهم هستند صحبت کنم.

او سپس کمی احساساتی شد و حین صحبت کردن درباره اینکه چگونه قشر قابل توجهی از کاربران از ضعف‌هایش به‌شکلی که حتی انتظارش را نداشته سوءاستفاده کردند، گریه کرد.

وقتی رفته رفته در شبکه‌های اجتماعی شناخته می‌شوی، مردم یک سری از ضعف‌هایت را پیدا می‌کنند و متاسفانه به شکلی که حتی انتظارش را نداری ازشون سوءاستفاده می‌کنند. ببخشید من واقعا قصد نداشتم گریه کنم ولی کنار آمدن با این موضوع خیلی سخت است، چون چطور می‌توانیم صادق باشیم بدون اینکه سلامتی و امنیت‌مان را به خطر بیندازیم. می‌دانی بعضی اوقات خیلی راحت کنترل اوضاع را از دست می‌دهیم و به‌همین خاطره که فکر می‌کنم مردم باید از تلفن‌های همراه و شبکه‌های اجتماعی فاصله بگیرند.

در ادامه فانینگ که تحت تاثیر ناراحتی بازیگر نقش ونزدی قرار گرفته بود، خاطرنشان کرد که زمانی سعی داشت در فضای مجازی بامزه‌تر باشد و جوک‌های خنده‌دار بگوید، اما با آگاهی از واکنش‌هایی که ممکن است به همراه داشته باشد، هیچگاه به چنین کاری دست نزده است. شاید بعضی‌ها از این موضوع اطلاعی نداشته باشند، اما فانینگ هم در صنعت سرگرمی مشکلات خاص خود را داشته است. طبق صحبت‌های او، چند سال پیش به‌علت نداشتن دنبال‌کننده‌های کافی در پلتفرم اینستاگرام، از ایفای نقشی بزرگ منع شده بود.

مطمئنا با وجود تغییرات خاصی که اخیرا اعمال شده، صنعت سینما همچنان فضای بدی دارد. با این حال، مثل همیشه، این تمایل به صحبت کردن است که به ایجاد تغییرات بزرگ کمک می‌کند. واقعا مایه تاسف است که تخریب کردن افراد و کارشان، آن هم بدون داشتن هیچ دلیل و استنباطی در رسانه‌های اجتماعی و صنعت سینما رواج پیدا کرده و عادی سازی شده است.

سریال Wednesday هم اکنون از سرویس استریم نتفلیکس پخش می‌شود و فصل دومش نیز در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد.

4.7 9 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا