شخصیت‌ های سریال ونزدی

شخصیت‌ های سریال ونزدی که طرفداران می خواهند در فصل دوم حاضر شوند

۱۰ کاندید محبوب عاشقان ونزدی!

به نظر می رسد که ده مورد از شخصیت‌ های سریال ونزدی هستند که طرفداران علاقه دارند تا آن‌ها را همچنان در فصل دوم ببینند.

با رکوردشکنی 341.23 میلیون ساعت تماشا، فصل اول سریال هشت قسمتی دارک فانتزی ونزدی اکنون رکورد بیشترین ساعت تماشای سریال انگلیسی در هفته اول را در نتفلیکس دارد. با توجه به محبوبیت این سریال و شخصیت‌های جذاب و اسرار آن، جای تعجب نیست که طرفداران مشتاقانه منتظر فصل دیگری باشند. با این حال، نتفلیکس هنوز تاریخ شروع ساخت فصل دوم سریال ونزدی را اعلام نکرده است.

همانطور که شخصیت اصلی، ونزدی محور این نمایش کمدی ترسناک است، داستان این اثر بدون حضور شخصیت های سریال ونزدی به طور کامل و شخصیت‌های جانبی دوست داشتنی مانند انید، یوجین، تینگ، خاویر، بیانکا، گومز و دیگران یکسان نخواهد بود. این شخصیت‌ها هر کدام شخصیت‌پردازی و داستان‌های متمایز خود را به میز بازی آورده‌اند و به این نوجوان عجیب و غریب کمک کرد‌ه‌اند تا قلب بسیاری از طرفداران را به دست آورد. این شخصیت‌های فرعی اگر زمان کوتاهی در سریال حضور داشتند یا حتی طولانی، به داستان مذکور عمق و غنا بخشیدند و طرفداران بدون شک دوست دارند دوباره آن‌ها را ببینند. 

۱۰. یوجین همکلاسی دوست داشتنی

چهارشنبه پس از پیوستن به باشگاه زنبورداری یوجین (Eugene) با او دوست شد. یوجین نه تنها با ونزدی دوست می شود، بلکه به یکی از شخصیت‌های مهمی تبدیل می‌شود که به او در حل معمای هاید کمک می‌کند. از اولین حضور او در سریال تا آخرین لحظه حضور او که از گروهی از زنبورها برای نجات ونزدی استفاده می‌کند، مشخص می‌شود که حضور یوجین چقدر برای پیشرفت داستان قدرتمند و ضروری است.

چیزهای زیادی در مورد این شخصیت دوست داشتنی و مهربان وجود دارد که ونزدی را به یاد برادر کوچک‌تر خود، پاگزلی می‌اندازد. به لطف یوجین، بینندگان توانستند جنبه با محبت و مراقب بیش از حد ونزدی را هم ببینند. اگرچه او ممکن است عصبی و عجیب باشد، اما روحیه ماجراجویانه و قهرمانی او قابل تحسین است.

۹. تینگ دست وفادار و عجیب 

این عضو نمادین خانواده آدامز کارهای متعددی انجام داده است که نشان می‌دهد چگونه این داستان گوتیک بدون آن ناقص خواهد بود. از دفاع‌ونزدی در دفعات بی شمار و تلاش برای ترمیم روابط او با دوستان و زندگی عاشقانه‌اش گرفته تا سوزاندن جوزف کراکستون (Thing) و کمک به ونزدی برای یافتن لباس مناسب برای رقص Rave’N، او همیشه بخش مهمی از داستان ونزدی بوده است.
با وجود اینکه این شخصیت تنها یک دست است، احساسات Thing همیشه بسیار شدید بوده و او با شخصیت دوست داشتنی خود افراد زیادی را مجذوب کرده است. لحظه‌ای که چیز چاقو خورد. نه تنها قلب ونزدی بلکه بسیاری از بینندگان شکست. هیچ کس نمی‌خواهد Thing سریال را ترک کند، به خصوص که این شخصیت کلاسیک ارزش خود را برای سریال ثابت کرده است.

۸. بیانکا ملکه مرموز

دشوار است که بیانکا را پس از اولین حضورش در سریال دوست نداشته باشید، اما با گذشت زمان، او ثابت کرد که بیش از یک ملکه زنبور کینه بوده اما عضوی شایسته برای تیم شخصیت های سریال ونزدی است. در قسمت 5، رابطه پیچیده او با مادرش نشان داد که عمق بیشتری در این شخصیت که در ابتدا مورد قضاوت قرار گرفت وجود دارد. در پایان این مجموعه، او به ونزدی کمک می کند تا دشمنان خود را شکست داده و این موضوع مشخص می‌کند که فصل دوم سریال ونزدی به بیانکای بیشتری نیاز دارد.

بیانکا به عنوان رهبر آژیرها در نمایش مذکور حضور پررنگی دارد و تیم سریال بدون این رانده شده که قدرت وادار کردن دشمنان به انجام دستورات خود را دارد، ناقص خواهد بود. تبدیل او از یک دختر بدجنس به یک شخصیت پیچیده آنقدر قابل ربط بود که بسیاری از مردم که در ابتدا به او علاقه نداشتند تغییر عقیده دادند. بسیار عالی خواهد بود که بیشتر از قدرت او در فصل 2 ببینیم.

۷. گومز آدامز بزرگ 

کلانتر گالپین در فصل اول گومز را به خاطر قتلی که همه معتقدند سال‌ها پیش مرتکب شده دستگیر کرده است. با این حال، یک فلش بک ثابت کرد که مورتیشیا مرتکب جنایت فوق شده و گومز برای دفاع از او خود را قربانی کرده است. گومز یک شریک زندگی عاشق و فداکار است که صادقانه به خانواده‌اش عشق می‌ورزد و حتی زمانی که در زندان است، لحظات لطیفی را با ونزدی به اشتراک می‌گذارد. لحظاتی که شاهد آن ارتباط دلگرم‌کننده و عمیق پدر دختری آدامز بزرگ و دوشیزه گات بودیم. از همان ابتدا، بینندگان می‌توانند متوجه شوند که گومز، مانند پاگزلی، برخلاف زنان آدامز که خشن بوده و قلبی خونین دارند، مهربان بوده و روحیه‌ای آرام‌تر دارد.
گومز شخصیتی جذاب و سرگرم کننده دارد که ترکیبی عالی از ویژگی‌های رمانتیک و کمدی را برای او به ارمغان می‌آورد که قلب بسیاری را تسخیر کرده است. به نظر می‌رسد که او به خوبی با همسرش مورتیشیا (Morticia ) زیبا تکمیل می‌شود و ارتباط زیبا و عجیب آن‌ها قطعا قابل بحث است. تا کنون بحث‌های متعددی در مورد بازی لوئیس در نقش گومز وجود داشته است، در حالی که برخی از تماشاگران احساس می‌کنند رائول جولیا گومز بهتری بود، برخی دیگر معتقدند لوئیس گازمان برای این نقش عالی است. با این حال، حقیقت این است که خانواده جدید آدامز دارای ترکیبی عالی از شخصیت‌ها هستند که همه آن‌ها را دوست‌داشتنی می‌کند. و نباید این موضوع را فراموش کنیم که این نسخه از گومز بیش از دیگر بازیگرانی که این شخصیت را به تصویر کشیده‌اند به گومز در نسخه‌‌های انیمیشنی اصلی خانواده آدامز شبیه است.

۶. زیویر کاریزماتیک 

جدای از شخصیت جالب او، دلایل زیادی وجود دارد که زیویر را دوست داشتنی می‌کند. یکی از عمیق‌ترین و ابتدایی‌ترین آن‌ها نجات ونزدی از گارگویل است. در حالی که او ممکن است گاهی اوقات آزاردهنده به نظر برسد، در حقیقت یکی از اعضای ارزشمند تیم شخصیت های سریال ونزدی است.
زیویر شخصیتی بالغ و کاریزماتیک است که علیرغم مسائل ظاهری شخصی‌اش، سزاوار بدرفتاری‌هایی که از سمت ونزدی با او شد، نبود. بسیاری از طرفداران امیدوارند تا او را ببینند که بر شیفتگی خود نسبت به ونزدی در فصل 2 غلبه کرده و به طور کامل از توانایی‌های روانی خود در رویاپردازی پیش‌شناختی و هنرهای ماوراء طبیعی استفاده کند.

۵. ایند گرگینه شجاع و رنگارنگ

ونزدی شخصیتی دارد که چندان به پیدا کردن دوستی آن هم شبیه به ایند در Nevermore اهمیتی نمی‌دهد، با این حال، او موفق می‌شود راه خود را به قلب دختر رنگ پرده عصبانی پیدا کند. مانند Thing، انید نیز همیشه از برنامه‌های ونزدی حمایت می‌کند، مهم نیست که چقدر آزاردهنده باشند. در پایان، انید موفق شد تا به یک گرگینه تبدیل شود تا دوستش را از غم و مرگ نجات دهد. او اینگونه وفاداری و شجاعت خود را به عنوان یک دوست واقعی و قهرمان در داستان سریال به نمایش گذاشت.

دوستی ایند و ونزدی یکی از نکات برجسته ای نمایش است که بسیاری از طرفداران مایلند بیشتر آن را ببینند. علیرغم اینکه این دختر گرگینه نقطه مقابل ونزدی است، هرگز از دوست داشتن دوست مغرور خود دست نکشید و به دلیل شخصیت‌پرانرژی و قلب منحصر به فردی که داشت به سرعت مورد علاقه طرفداران قرار گرفت. سریال بدون حرکت‌های شکنجه مانند ونزدی و شیرینی و رفتار شاداب ایند کامل نخواهد بود.

۴. مدیر ترسناک لاریسا وییمز 

مدیر ویمز با هیکل بلند و لباس‌های خوش دوختش، ظرافتی را به این داستان گوتیک می بخشد که تکرار نشدنی است. او که سخت کار می کند تا ولگردی و قانونی شکنی هاید را پنهان کند، به نظر می‌رسد در ابتدا مانعی برای ماموریت ونزدی باشد، اما در نهایت به او کمک می کند و مشخص می‌شود که تنها هدف او محافظت از مدرسه و نام خود بوده است.

مدیر ویمز ممکن است مانعی برای ونزدی بوده باشد، با این حال، به نظر می‌رسد که تمایل او برای محافظت از مدرسه اش انگیزه اقدامات او بوده است. با این حال، غم انگیز است که این شخصیت تغییر شکل دهنده قدرتمند و زیبا مجبور شد راهی را که دنبال کرده است را طی کند و بسیاری از بینندگان امیدوارند که این نمایش به نحوی او را به زندگی بازگرداند.

۳. زیباترین مادر جهان مورتیشیا

مورتیشیا از زمانی که برای اولین بار توسط چارلز آدامز در سال 1933 معرفی شد، یک شخصیت اصلی در فرنچایز خانواده آدامز بوده است. ونزدی دختر تاریک و مستقل، شخصیت محبوبی است که تا حدی به لطف تأثیر والدینش، به ویژه مورتیشیا، به وجود آمده است. علیرغم داشتن رابطه پیچیده با دخترش، واضح است که این دو پیوند قوی دارند.

مورتیشیا شخصیتی مرموز و در عین حال مسحورکننده دارد که به خاطر لباس شیک و شیوه صحبت کردنش معروف است. هر زمان که او روی صفحه ظاهر می شود، با اعتماد به نفس و لطف خود جلب توجه می‌کند. کاترین زتا جونز (Catherine Zeta-Jones) در به تصویر کشیدن مورتیشیا کار بسیار خوبی انجام می‌دهد و این شخصیت را با قدرت، زنانگی، ظرافت و گرمای مادرانه فوق‌العاده‌ای آغشته می‌کند.

۲. برادر تنبل ونزدی، پاگزلی

از آنجایی که سریال بر روی آنچه در Nevermore اتفاق می‌افتد متمرکز است، بینندگان نمی‌توانند تعداد زیادی از خانواده آدامز را ببینند. با این حال، زمان محدودی که پاگزلی و سایر اعضای خانواده روی صفحه ظاهر می‌شوند، نشان می‌دهد که چرا بسیاری از مردم به سمت این خانواده عجیب و غریب و غم انگیز جذب می‌شوند. در قسمت 5، پاگزلی و ونزدی پس از دستگیری پدرشان، با پرتاب نارنجک به درون یک حوض، به روشی خاص با هم پیوند زیبای برقرار می‌کنند. این خواهر و برادر پیوندی عجیب و غریب اما واقعی دارند که آن‌ها را به تیمی عالی تبدیل می‌کند.

با وجود زمان محدود حضور پاگزلی، مشخص شد که این شخصیت برعکس ونزدی و بسیار خوش قلب، ساده و دوست داشتنی است. دیدن اینکه چگونه او خواهر عجیب و غریب خود را دوست دارد و به او گوش می دهد، دلگرم کننده است، و بسیاری از طرفداران از دیدن روابط عجیب و غریب آن‌ها لذت می برند.

۱. لوکاس واکر

شاید فشار همتایان دلیلی است که لوکاس همیشه بخشی از هر طرح‌های شیطانی علیه آکادمی Nevermore است. با این حال، همانطور که انید و بیانکا را بهتر می‌شناسد، با وجود اینکه یک نرمی است، به سادگی به یک متحد حامی تبدیل می‌شود. اگرچه لوکاس واکر در ابتدا به عنوان یک آنتاگونیست ثانویه معرفی شد، اما در نهایت ثابت کرد که یک متحد ارزشمند برای ونزدی است و به او کمک کرد تا هویت قاتل را کشف کند.
به نظر می‌رسد که لوکاس فرد خوبی است که به سادگی در میان جمعیتی اشتباه گیر کرده است و بسیاری از هواداران امیدوارند که او را به طور کامل در تیم ونزدی در فصل آینده ببینند. شیمی بین لوکاس و بیانکا به احتمال رابطه زیبا بین یک نرمی و یک طرد شده اشاره می‌کند که دیدن آن جالب خواهد بود.

تایلر هیولای شهر!

گفتی است که با توجه به نقش پررنگ تایلر در داستان این اثر و این حقیقت که او در قسمت پایانی سریال از چنگال پلیس فرار کرده و ظاهرا در آینده به ارباب جدیدی خدمت می‌کند نمی‌توانیم به طور حتمی ادعا کنیم که کار او با این سریال پایان یافته و دیگر او را در فصل دوم اثر نخواهیم دید. علاوه بر این موضوع که او در قیقت همان هاید بود، ارتباط عاشقانه‌ای که با ونزدی برقرار کرد نیز دلیل مهمی است که برخی طرفداران غلاقه دارند تا او نیز به فصل دوم بازگشته و همچنان در تیم شخصیت های سریال ونزدی باقی بماند. 

3.8 95 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

36 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا