بازی های مورد علاقه شخصیت ونزدی آدامز

7 بازی که شخصیت ونزدی از تجربه آن‌ها لذت می‌برد!

سیاه، سفید و مرموز!

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده بودید که شخصیت ونزدی ممکن است چه بازی‌های ویدیویی را تجربه کند؟ در ادامه به ۸ مورد از این بازی‌ها اشاره خواهیم کرد!

هنگامی که سریال اسپین آف خانواده آدامز با عنوان Wednesday شروع شد، ما شاهد داستانی متفاوت بودیم که در آن، اینبار ونزدی آدامز (Wednesday Addams) در نقش کاراکتر اصلی حاضر می‌شود. شخصیت ونزدی آدامز به عنوان کسی معرفی می‌شود که به کلی با دنیای تکنولوژی میانه خوبی ندارد و حتی از تلفن همراه برای صحبت با دیگران استفاده نمی‌کند!‌

با این وجود در قسمت پایانی سریال Wednesday دیده بودیم که وقتی زیویر (Xavier) به ونزدی یک گوشی هوشند داد، او این هدیه را قبول کرد. این یعنی پس از اتفاقاتی که ونزدی در فصل اول سریال پشت سر گذاشته، هنوز هم جای امید برای اینکه او از ابزاری مانند گوشی و لپ تاپ استفاده کند وجود دارد. حال چه می‌شود اگر ونزدی به جهان ویدیوگیم برسد و قصد تجربه چند بازی با کنسول یا کامپیوتر را داشته باشد؟

در ادامه ما به شما ۸ بازی را معرفی می‌کنیم که شخصیت ونزدی آدامز قطعا از تجربه آن‌ها لذت خواهد برد.

۷. بازی Limbo

سال انتشار: ۲۰۱۰

یکی از شاخصه‌های اصلی کاراکتر ونزدی، آلرژیک بودن به رنگ‌ها و ترجیح دادن سیاه و سفید به هر رنگ دیگری است. بازی Limbo این شاخصه را به نحو احسن برای شما به تصویر می‌کشد، به علاوه اینکه در آن، عنکبوت‌های زیادی وجود دارند؛ موجودی که شخصیت ونزدی قطعا با دیدن آن خوشحال خواهد شد.

عنوان Limbo که توسط تیم Playdead و Double Eleven ساخته شده، روایتگر داستان پسری بی نام و نشان خواهد بود که به دنبال خواهرش می‌گردد. او وسط یک محیط عجیب بیدار می‌شود، بدون اینکه کوچک‌ترین جزئیاتی را درباره او دریافت کنید؛ چیزی که حس کنجکاوی را در بازیکنان بیشتر و بیشتر می‌کند؛ موضوعی که ونزدی در پیدا کردن رازهای آن مهارت خواهد داشت.

۶. بازی The Wold Among Us

سال انتشار: ۲۰۱۳

داستان سریال Wednesday در واقع بیشتر از اینکه درباره ویژگی‌های شخصیت ونزدی آدامز باشد، درباره این بود که چه کسی در حال کشتن افراد مختلف است و چه هدفی را از انجام این کارها دارد. ونزدی این داستان را به صورت مکتوب با دستگاه تایپ قدیمی خود می‌نویسد و در مجموع، یک روایت کارآگانه‌طور را به پیش می‌برد.

با این حساب، اگر پیدا کردن قاتل برای شخصیت اصلی سریال ونزدی جذاب باشد، پس او قطعا از بازی The Wolf Among Us لذت خواهد برد؛ بخصوص اینکه در این عنوان انتخاب هر دیالوگ و اکشن، روی عواقب داستان تاثیر خواهد گذاشت.

۵. بازی Grim Fandango

تاریخ انتشار: ۱۹۹۸

داستان بازی Grim Fandango درباره شخصیتی به نام منی کالاورا (Manny Calavera) خواهد بود؛ کسی که برای سازمان مرگ (Department of Death)، در سزمین مردگان (Lang of The Dead) کار می‌کند. آیا نیاز به توضیح بیشتری برای اینکه چقدر این بازی می‌تواند گزینه مورد علاقه شخصیت ونزدی آدامز باشد هم وجود دارد؟

دقیقا شخصیت اصلی این بازی هم فردی طردشده است که در جنگل‌ها به دنبال کشتن موجودات عجیب می‌گردد. پیدا کردن رد موجودات، یافتن و سپس نبرد با آن‌ها، چیزی است که ونزدی از انجام آن‌ها لذت خواهد برد.

۴. بازی Dead By Daylight

تاریخ انتشار: ۲۰۱۶

در بازی Dead By Daylight شما وارد جهانی ترسناک خواهید شد که در آن، بازیکنان به دو دسته تقسیم می‌شوند؛ دسته اول، یک تیم چند نفره خواهند بود که باید از دست یک قاتل سریالی جان سالم به در برده و زنده بمانند. اما دسته دوم که البته فقط یک نفر است، همان قاتل سریالی خواهد بود که قصد کشتن دیگر بازیکنان را به روش‌های دردناک و وحشتناک دارد! حال به نظر شما شخصیت ونزدی آدامز کدام تیم را انتخاب می‌کند؟

جواب این سوال عملا از روز هم روشن‌تر است! اگر شما هم مثل ونزدی به فکر این باشید که در مراسم هالووین به عنوان یک قاتل سریالی حاضر شوید، پس تبدیل شدن به کسی که در بازی Dead By Daylight دیگر بازیکنان را می‌ترساند و می‌کشد، گزینه بسیار خوبی خواهد بود.

۳. بازی Maneater

تاریخ انتشار: ۲۰۲۰

صحبت از کشتن هم که باشد، نظرتان چیست تا این کار را در نقش یک کوسه انجام دهید؟ اگر به خاطر داشته باشید، در قسمت اول از سریال Wednesday، شخصیت ونزدی آدامز برای اینکه انتقام برادرش را از قلدرهای مدرسه بگیرد، یک دسته ماهی پیرانا را داخل استخر رها می‌کند؛ چیزی که در نهایت منجر به زخمی شدن دانش آموزان می‌شود.

لحظه‌ای که ونزدی ماهی‌های گوشت‌خوار را داخل آب رها می‌کند و آن‌ها هدف مورد نظر را گاز می‌گیرند، می‌توانید لبخندی همراه با شرارت را روی صورت دختر خانواده آدامز ببینید؛‌ چیزی که در نهایت باعث می‌شود تا مطمئن شویم او از تجربه بازی Maneater قطعا لذت خواهد برد!

۲. بازی Hollow Knight

تاریخ انتشار: ۲۰۱۷

یک شوالیه که برای بیشتر زنده ماندن، روح دشمنانش را می‌گیرد و در قلمرویی مبارزه می‌کند که یک بیماری عجیب باعث سرنگونی آن شده است. در واقع بازی Hollow Knight هم از نظر گیم پلی و هم از نظر گرافیکی، می‌تواند شخصیت ونزدی آدامز را به خود جذب کند؛ به علاوه اینکه شخصیت اصلی بازی حالت چهره خاصی ندارد و کل طراحی بازی هم با همان سبک سیاه و سفیدی که ونزدی دوست دارد ساخته شده است.

۱. بازی Bendy And The Ink Machine

تاریخ انتشار: ۲۰۱۸

اگر شخصیت ونزدی به دنبال پازل‌ها و معماهای داستانی و داخل بازی باشد، قطعا عنوان Bendy And The Ink Machine برای او مناسب خواهد بود. داستان این بازی درباره یک انیماتور به نام هنری استین (Henry Stein) است که روزی می‌بیند تمامی انیمیشن‌هایی که ساخته بود به واقعیت آمده‌اند و همه چیز وارد هرج و مرج شده است.

علاوه بر مرموز بودن جهان این بازی، ترسناک بودن بخش‌هایی از آن نیز می‌توانند دلیل خوبی برای این باشند که ونزدی آن را تجربه کند. همچنین گرافیک بازی شبیه به کارتون‌های سال ۱۹۲۰ تا ۱۹۴۰ ساخته شده که ونزدی از دیدن آن‌ها لذت می‌برد.

اما نظر شما درباره این موضوع چیست؟ آیا بازی‌های دیگری را هم سراغ دارید که شخصیت ونزدی آدامز از تجربه آن‌ها لذت ببرد؟

4.1 55 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

48 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا