1%
  • 0/10

مارول ظاهراً به ساخت فیلم هالک مصمم است

آیا طرفداران به خواسته خود می‌رسند؟

مارول ظاهراً به ساخت فیلم هالک مصمم است ۶ ۲۵ مهر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
فیلم هالک

یکی از افشاگران صنایع فیلم و سریال به نام MyTimeToShineHello در پست اخیر خود در شبکه اجتماعی ایکس به فیلم هالک پرداخته است.

هالک (Hulk) نقش پررنگی در کمیک بوک‌های مارول دارد اما در Marvel Cinematic Universe بعنوان یک شخصیت مکمل دیده می‌شود؛ موضوعی که طی یک دهه گذشته همیشه مورد انتقال مخاطبان قرار گرفته است. دلیل چنین اتفاقی را باید در اختلافات والت دیزنی (Walt Disney) و یونیورسال پیکچرز جستوجو کرد. یونیورسال امتیاز ساخت فیلم یا سریال اختصاصی هالک را در اختیار داشت و ترجیح می‌داد وظیفه نشر را هم خودش بر عهده داشته باشد. دیزنی با چنین چیزی موافق نبود و می‌خواست ناشر فیلم هالک باشد.

از آنجایی که والت دیزنی و یونیورسال پیکچرز بر سر فیلم اختصاصی Hulk به توافق نرسیدند، مارول مجبور شد تنها از هالک در فیلم یا سریال‌های متعلق به دیگر شخصیت‌ها مانند Avengers: Endgame یا She-Hulk: Attorney at Law استفاده کند. البته شرایط طی ماه‌های گذشته فرق کرده است. امتیاز هالک به دیزنی برگشته و این استودیو حالا می‌تواند بدون هیچ گونه مشکل حقوقی به ساخت فیلم یا سریال اختصاصی این ابرقهرمان اقدام کند.

CanWeGetSomeToast یک افشاگر بوده و چندی پیش مدعی شد کوین فایگی (Kevin Feige)، مدیر مارول، آگاهی کاملی نسبت به وضعیت هالک دارد. می‌داند او طی سال‌های گذشته تنها یک شخصیت مکمل بوده و هیچ وقت نتوانست در قامت یک شخصیت اصلی مقابل دوربین ظاهر شود. از همین رو، برنامه‌های بزرگی برای بروس بنر در آثار آینده MCU دارد. MyTimeToShineHello که یک افشاگر دیگر است، در پاسخ به پست CWGST نوشت فیلم هالک در دست ساخت بوده و از همه مهمتر، این ابرقهرمان در Avengers: Kang Dynasty حضور خواهد داشت.

CanWeGetSomeToast در پست دیگری به کتاب MCU: The Reign of Marvel Studios پرداخت که این روزها مورد توجه طرفداران مارول قرار گرفته است. طبق آنچه در کتاب آمده، دست اندرکاران MCU قصد داشتند بلک پنتر، دکتر استرنج و مرد مورچه‌ای را بعنوان رهبران جدید انتقامجویان معرفی کنند که آن اتفاق ناگوار برای چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) رخ داد. ظاهراً کاپیتان مارول قرار است جایگزین بلک پنتر باشد.

هالک در She-Hulk: Attorney At Law نقش پررنگی داشت و حتی از پسرش سکار رونمایی شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments